Krzysztof Górecko

Zarząd TS Gwarek informuję, iż po 6 latach pracy kończy się współpraca klubu z trenerem pierwszej drużyny – Krzysztofem Górecko, który odchodzi po zakończeniu obecnego sezonu.

O podsumowanie tego okresu poprosiliśmy Prezesa Honorowego pana Marka Poradę: „Chciałem, w imieniu całego Naszego środowiska sportowego podziękować Krzysztofowi Górecko za te sześć, bardzo udanych lat pracy w Gwarku Tarnowskie Góry. Dzięki trenerowi Górecko, Gwarek dwukrotnie był mistrzem IV ligi oraz awansował do upragnionej III ligi. Jesteśmy trenerowi również wdzięczni za zbudowanie w Tarnowskich Górach drużyny, która na poziomie III ligi nie tylko zdobyła w jednym z sezonów medalowe miejsce, ale przede wszystkim swoją grą wzbudzała respekt i szacunek wśród przeciwników. Odchodzi od nas trener, który stworzył piękną historię Naszego klubu. Krzysztof – serdecznie dziękujemy!

Zarząd Towarzystwa Sportowego Gwarek Tarnowskie Góry życzy trenerowi Krzysztofowi Górecko dalszych sukcesów w pracy zawodowej.

Komentarze

 • Zig 12 / 06 / 2021 Reply

  Dziękujemy za wszystkie te piękne chwile.
  Mam nadzieję, że będzie trener, który wprowadzi nas do 2 ligi.

 • Izydor 13 / 06 / 2021 Reply

  Wielkie podziekowania za sukcesy Gwarka i zyczenie pracy w wyzszych ligach

 • tom 13 / 06 / 2021 Reply

  Dzięki za dobra robotę. Z jednej strony szkoda z drugiej nie można trzymać człowieka .Ma papiery i musi to wykorzystać .Życzyć trzeba sukcesów bo po to to robi. Kto przyjdzie to na dziś mało ważne dobry był by trener ze Skry .Co go tak medaliki wykolegowały.

Dodaj komentarz