Wszystkich kibiców tarnogórskiego Gwarka, a przede wszystkim najmłodszych adeptów naszej szkółki piłkarskiej zapraszamy na kolejną odsłonę turnieju „Gwarek Cup”, który odbędzie się w sobotę 11 maja na obiekcie przy ul. Wojska Polskiego w Tarnowskich Górach. Sportowa rywalizacja, piłkarskie emocje, jak i świetna zabawa z udziałem młodych zawodników z roczników 2010/2011 gwarantowane!

 

Początek turnieju zaplanowano w najbliższą sobotę na godzinę 11:00. W turnieju weźmie udział blisko 160 młodych zawodników szkółek piłkarskich nie tylko tarnogórskich klubów. Na płycie głównej stadionu Gwarka, które zostanie podzielone na cztery mini boiska piłkarskie, zobaczymy następujące drużyny: Diamond Academy, UKS Orzeł Miedary, UKS Unia Strzybnica, UKS Sokół Zbrosławice, UKS Trójka Tarnowskie Góry, UMKS Korab Łask, a także reprezentacje gospodarzy zawodów, Gwarka Tarnowskie Góry. 

 

Na uczestników turnieju czekać będą owoce, wody mineralne, a także słodkości ufundowane przez naszych sponsorów oraz rodziców, których również bardzo serdecznie zapraszamy na nasz obiekt w sobotę. Wstęp na turniej oczywiście jest bezpłatny.

 

Dziękujemy sponsorom za pomoc przy organizacji turnieju:

Biogeneza Sp. z o.o., Dar-Pol-Stal, Inter-Color, Mikros, Veolia Tarnowskie Góry.

 

miasto_dofinansowanie

Dodaj komentarz