W minioną sobotę w nasi piłkarze pokonali na własnym boisku Dramę Zbrosławice w kolejnym meczu kontrolnym (galerię zdjęć można zobaczyć na naszych social mediach), a już w tę sobotę, 31 lipca 2021 roku, szykuje się kolejne przedsezonowe starcie, w którym przeciwnikiem będzie Ruch Radzionków. 

 

Poprzedni sezon Cidry zakończyły na 4 miejscu IV Ligi gr. 1, kompletując 54 punkty. W aktualnie trwającym oknie transferowym Ruch wzmocnił siłę swojego zespołu, pozyskując Adama Barana i Rafała Otwinowskiego z RKS Grodziec, czy choćby dobrze znanego naszym kibicom Rafała Kulińskiego. Cel jest jeden-awans do III Ligi, a sparing z Gwarkiem ma być świetnym sprawdzianem przed rozpoczynającymi się rozgrywkami. Drużyna Marcina Dziewulskiego rozpocznie czwartoligowe zmagania od domowego spotkania z Polonią Łaziska Górne i ma nadzieję od zwycięstwa rozpocząć marsz o upragniony triumf.

Dla Gwarka starcie z Cidrami będzie ostatnim testem przed zbliżającą się inauguracją rozgrywek, bowiem tydzień później, 7 sierpnia, nasza drużyna wyruszy na podbój Karkonoszy. Po czterech sparingach nadal zachowujemy czyste konto, co pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość

 

Mecz zostanie rozegrany w sobotę, 31 lipca, o 11:00 na stadionie TS Gwarek, a my gorąco zapraszamy wszystkich na te sportowe widowisko.

1 komentarz

  • Izydor 28 / 07 / 2021 Reply

    Dziewulski to ten co grał z Gwarkiem na granicy łamania nog?

Dodaj komentarz