Już za parę dni ruszy nowy sezon piłkarski 2016/2017. Jak co sezon do Państwa dyspozycji trafią nowe oblicza klubowych gadżetów, promujących Gwarka podczas rundy jesiennej. Tradycją już stało się, że cyklicznie swój design zmieniają przede wszystkim plakaty meczowe, karty kibica oraz bilety meczowe. Aby zachować ciągłość rozwoju naszego klubu, także i tym razem Gwarek przygotował dla swoich kibiców parę niespodzianek. Zachęcamy do zapoznania się ze zmianami.

 

Jeszcze w 2016 roku Gwarek rozegra osiem meczów ligowych przed własną publicznością. O tych meczach informować Państwa będą tradycyjnie nasze plakaty meczowe, które będzie można zobaczyć  na terenie Tarnowskich Gór i okolic, a także dzięki uprzejmości naszych sponsorów oraz zaprzyjaźnionych firm i instytucji. Po wiosennej kampanii z udziałem piłkarzy Gwarka zmieniamy nieco motyw przewodni. Jako się przyjęło, Tarnowskie Góry to „Miasto Gwarków”, więc to dla nich zarezerwowaliśmy miejsce na naszych gadżetach promocyjnych. Ich figurki znajdują się na terenie centrum Tarnowskich Gór, a jak się także okazuje – na naszych plakatach, karnetach oraz biletach.

plakat_2017

Zmiany dotyczyć będą także wyglądu oraz cen biletów na nowy sezon ligowy 2016/2017. Na pierwszym planie na biletach oraz karnetach znajdować się będzie figurka tarnogórskiego gwarka, a także hasło przewodnie, które towarzyszyć nam będzie podczas rundy jesiennej. Na tylnej części biletów do swoich usług zachęcać Państwa będzie jeden z naszych sponsorów – Taxi Promo z Tarnowskich Gór.

bilet-2017

Od nowego sezonu zmienią się także ceny biletów oraz karnetów, obowiązujących w nowym sezonie piłkarskim 2016/2017. I tak oto ceny naszych „wejściówek” na mecz prezentować się będą następująco:

 

Bilet meczowy: 7 zł (od 16 roku życia)

Bilet meczowy ulgowy: 4 zł (do 16 roku życia)

Karnet kibica: 85 zł (Karnet obowiązywać będzie przez cały sezon 2016/2017. Dzięki niemu zobaczą Państwo wszystkie mecze Gwarka przed własną publicznością w sezonie. Obowiązywać on będzie także na mecze Pucharu Polski Gwarka w nowym sezonie, a także w razie wygrania ligi i rozegrania meczu barażowego. Jego nabycie zagwarantuje Państwu także sporo innych atrakcji. Z kartą kibica otrzymacie Państwo zniżkę na klubowe gadżety, czy możliwość wejścia na pomeczowe konferencje prasowe. O wszystkich innych atrakcjach posiadania karty kibica będziemy Państwa powiadamiali na bieżąco).

Karnet kibica ulgowy: 50 zł (do 16 roku życia)

karnet_normal_awers_2017

Karnet VIP: 300 zł (Zawiera pełen pakiet możliwości z karnetu kibica, a także dzięki karnetowi VIP będą mogli Państwo mieli możliwość oglądania meczów z wysokości klubowego balkonu).

karnet_vip_awers_2017

Dodaj komentarz