W sobotnie popołudnie mimo bezchmurnego nieba nad Gwarkiem gradowe chmury.. Podopieczni Trenera Ganowicza przegrali wysoko z rezerwą Górnika Zabrze 5-1.

Gospodarze mieli przewagę niemal od pierwszego gwizdka. O ile gra do przodu zapowiadała się obiecująco, błędy w defensywie doprowadzały do licznych okazji Zabrzan, którzy byli dziś zabójczo skuteczni.. w końcu oddali 6 celnych strzałów, a zdobyli 5 bramek. Do przerwy zeszliśmy z bagażem dwóch bramek.

W 60 minucie łapiemy kontakt! Przytomnie przed polem karnym zachował się Sebastian Pączko i mierzonym strzałem lobem przerzucił piłkę nad bramkarzem. Niestety popełniamy błąd we własnym polu karnym, a Daniel Ściślak pozostaje bezlitosny. Bramki „4” i „5” to efekty błędów indywidualnych, których po prostu było dziś zbyt wiele.

Za tydzień gramy z liderem! Do Tarnowskich Gór przyjeżdża rezerwa Rakowa Częstochowa! Zapraszamy na to spotkanie w sobotę 05 listopada o 13:00! 

Gwarek: Prochoń, Pleban, Przystalski (C), Trojanowski, Gendera (Pączko), Wiszniowski (Urbański), Borycka, Bąk, Siga (Bogucki), Pereira (Czuban), Biskup (Rakowiecki)

Rezerwa: Rosół (B), Bednorz

🟨 Bogucki

Komentarze

  • tom 29 / 10 / 2022 Reply

    Was chyba pop….ło ambicji nie macie żeby z juniorami opartymi na jednym weteranie nie dać rady wstyd mi za was. Zaczynacie przypominać badziew z poprzedniego sezonu tylko ze tamci wygrali 4:1 i przegrali 0:2

  • hudy 30 / 10 / 2022 Reply

    Zgrywajom sie juz 4 miesiace a postepy, jak nie ma tak nie bedzie.Bez charakteru i wiary w zwyciestwo chlopcy do bicia.Polowa druzyny do wymiany.GWAREK : RAKOW 0 – 5 co najmnjíej

Dodaj komentarz