W wyjazdowym meczu 9 kolejki rozgrywek III ligi gr. 3 mierzyliśmy się z ekipą LKS-u w Goczałkowicach. Zwycięzcę wyłoniła jedna bramka, a jej autorem był Michał Biskup!

Obydwie drużyny przystępowały do spotkania po remisach w poprzedniej kolejce. Pierwsze 10 minut spotkania należało do LKS-u, jednak później to Gwarek przejął inicjatywę. Niestety z przewagi nie wynikało zbyt wiele i mimo prowadzenia gry w strefie środkowej, zabrakło zdobycia bramki i sytuacji 100 %.

Drugą połowę rozpoczęliśmy wzorowo. Już w 47 minucie dopinamy swego i otwieramy wynik. Świetnym strzałem zza pola karnego popisał się Michał Biskup! Kilka chwil później groźnym strzałem popisał się Neison, jednak piłka obiła poprzeczkę! Nie rezygnowaliśmy i Jakub Siga w dobrej sytuacji minimalnie obok słupka.

Gorąca końcówka, lecz ostatecznie wygrywamy skromnie 0-1 i dopisujemy 3 oczka w ligowej tabeli!

Już za tydzień zagramy na własnym boisku z Wartą Gorzów Wielkopolski! Zapraszamy na Wojska Polskiego!