W najbliższym meczu zmierzymy się z Cariną Gubin. Drużyna z Sikorskiego zajmuje 13 miejsce w tabeli z dorobkiem 7 punktów.

W ubiegłym sezonie wyjazdowa potyczka zakończyła się zwycięstwem 1-2. Był to wyrównany mecz, lecz zakończony happyendem dla Tarnogórzan. Wiosenny mecz na Wojska Polskiego zakończył się bezbramkowym remisem.

W I kolejce Carina doznała dotkliwej porażki u beniaminka z Nysy, z którym Gwarek dopisał sobie 3 oczka w ubiegłym tygodniu. Pierwsze punkty Gubinianie zdobyli w drugiej kolejce po remisie 1-1 w Kluczborku.  Na własnym boisku drużyna z Sikorskiego pierwszy mecz sezonu rozegrała dopiero w III kolejce i była to wysoka porażka (1-4) z 4 drużyną aktualnej tabeli – Pniówkiem Pawłowice. Pierwsze zwycięstwo to pewna wygrana (0-2) w Goczałkowicach po bramkach Laskowskiego i Staszkowiana. Tydzień później zwycięstwo z Wartą Gorzów Wielkopolski było jeszcze bardziej okazałe! Wysokie 3-0 i mogłoby się wydawać, że Carina wkracza na właściwą, zwycięską ścieżkę. VI kolejka to jednak kubeł zimnej wody od vice-lidera (2-0).

Zapowiada się niezwykle ciekawe widowisko w Gubinie! Drużyna Gwarka zajmuje 3 lokatę i z podniesioną głową o 17:00 wyjdzie na boisko! YNO GWAREK 

Dodaj komentarz