Już za miesiąc startuje nowy sezon rozgrywek III Ligi, a wraz z nim nowe wyzwania czekające naszą drużynę. Dlatego mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę promocji na koszulkach meczowych Gwarka.

Rozpoznawalność naszej marki w całej Polsce powoduje, że możemy Państwu zaprezentować świetną formę reklamy, jaką jest miejsce na koszulkach meczowych naszej drużyny. Tegoroczne zmagania będą się odbywać na terenie czterech województw – śląskim, opolskim, dolnośląskim oraz lubuskim. Wrocław, Zabrze, Bielsko-Biała, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Głogów czy Częstochowa to tylko jedne z wielu miast, w których Państwa firma ma szansę zaprezentować się podczas meczów mistrzowskich.

Będąc z nami, mogą Państwo liczyć na najlepszą formę dostępu do ogólnopolskich mediów, w tym telewizji publicznych oraz lokalnych pras, co przekłada się na promocję firmy na terenie całego kraju. Ponadto nasza duża aktywność w social mediach sprawia, że miejsca reklamowe na koszulkach są bardzo dobrze widoczne również na Facebooku, Instagramie, czy YouTubie.

Trzydzieści cztery mecze w sezonie, jedne z większych miast w Polsce, zaproszenia do oficjalnych spotkań grupy sponsorskiej, a także szereg innych możliwości czekają na potencjalnych sponsorów, chcących zająć miejsce na strojach naszej drużyny.

Wszystkich zainteresowanych gorąco zachęcamy do kontaktu z Panem Markiem Poradą (e-mail: marekporada@op.pl, tel. 693-980-404), który udzieli wszelkich informacji.

Na oferty czekamy do 20 lipca 2022 roku.

Dodaj komentarz