W dniu wczorajszym do siedziby naszego Klubu wpłynęło oficjalne powołanie dla zawodnika Gwarka do Reprezentacji Polski PSS U16. Mowa tutaj o Sebastianie Dworaczku, zawodniku Juniorów Młodszych, który wraz z kolegami z drużyny zapewnił sobie w ubiegłą niedzielę mistrzostwo ligi i awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Nasz młody, zdolny piłkarz wyjedzie w grudniu na zgrupowanie do Cetniewa. Gratulujemy ogromnego wyróżnienia!

 

Sebastian został wybrany spośród blisko 4500 zawodników biorących udział w obozach letnich Polish Soccer Skills. Każdego roku na podstawie badań potencjału najlepsi i najbardziej perspektywiczni zawodnicy otrzymują powołania do Reprezentacji Polish Soccer Skills, która rozgrywa mecze towarzyskie z rówieśnikami z zespołów hiszpańskiej Primera Division, niemieckiej Bundesligi, czy angielskiej Premier League.

 

Młody zawodnik Gwarka w grudniu będzie brał udział w zgrupowaniu Reprezentacji PSS do lat 16, a później miejmy nadzieję, będzie mógł zmierzyć się z zagranicznymi rówieśnikami. Jest to najlepszy przykład na to, że wysiłek oraz duże zaangażowanie w swoją pracę wcześniej czy później odwdzięczy się nagrodą. Gratulujemy raz jeszcze zarówno Sebastianowi, jak i jego trenerowi – Bartłomiejowi Cymerysowi, za bardzo dobrą pracę.

 

Życzymy powodzenia!

Dodaj komentarz