Jeszcze nie tak dawno rozpoczęliśmy rundę wiosenną w sezonie 2017/2018, a już za miesiąc będziemy się przygotowywać do ostatniego meczu Gwarka w swoim debiutanckim sezonie w rozgrywkach III ligi. Do rozegrania tarnogórzanom pozostały jeszcze trzy mecze wyjazdowe, a także cztery spotkania przed własną publicznością. 

 

Spośród pozostałych meczów, które zostały Gwarkowi do rozegrania, do Tarnowskich Gór przyjadą jeszcze takie drużyny jak Falubaz Zielona Góra, Rekord Bielsko-Biała, Stal Brzeg oraz druga drużyna Górnika Zabrze. Pamiętajmy, iż mecz z Falubazem Zielona Góra to spotkanie przełożone z 17 marca bieżącego roku. Przypominamy, iż do starcia z walczącym o ligowy byt Falubazem dojdzie ostatecznie w środę, 23 maja o godzinie 17:00.

 

Drobne zmiany zaszły w dwóch następnych domowych meczach Gwarka. Mecz z Rekordem Bielsko-Biała, który zaplanowano na dzień 26 maja pierwotnie miał się rozpocząć o godzinie 17:00. Na prośbę drużyny gości tarnogórzanie wyrazili zgodę na rozegranie tego meczu nieco wcześniej. Pierwszy gwizdek sędziego głównego w meczu Gwarek – Rekord zabrzmi ostatecznie o godzinie 15:00.

 

Jeden z najbardziej oczekiwanych meczów naszej drużyny w rundzie rewanżowej to mecz z walczącą o awans Stalą Brzeg. Mecz, który zapowiada się niezwykle ciekawie, został przełożony z soboty 2 czerwca na niedzielę, dzień później. Hitowe spotkanie 32. kolejki rozgrywek trzeciej grupy III ligi rozpocznie się w niedzielę 3 czerwca o godzinie 16:00.

 

Tarnogórska publiczność będzie świadkiem ostatniego meczu Gwarka w sezonie 2017/2018. W zamykającej sezon kolejce ligowej, na obiekt Gwarka przyjedzie druga drużyna Górnika Zabrze. Będzie to z pewnością olbrzymie, piłkarskie święto dla kibiców. Kto wie, może i dla naszych zawodników ostatnia kolejka ligowa będzie miała olbrzymie znaczenie w kwestii awansu do II ligi. Gwarek w dalszym ciągu, jako jedna z rewelacji rozgrywek pozostaje w walce o zwycięstwo w rozgrywkach. Ze względu na to, iż ostatnie dwie kolejki ligowe muszą być rozegrane o tych samych godzinach, mecz Gwarka z Górnikiem II Zabrze rozpocznie się o godzinie 18:00.

 

Już teraz zapraszamy wszystkich kibiców na cztery ostatnie mecze Gwarka w sezonie przed tarnogórską publicznością.

Komentarze

  • izydor 14 / 05 / 2018 Reply

    do boju Gwarek niech was nie zaskoczy awans miasto pomoze w to wierzę

  • Izydor 14 / 05 / 2018 Reply

    Rewanz za porazke w Brzegu to musi byc

Dodaj komentarz