Towarzystwo Sportowe „Gwarek” Tarnowskie Góry wychodząc na wprost oczekiwaniom związanym z dzisiejszym przekazem mediów, a także mając na uwadze rozwój Klubu pod kątem marketingowo-sportowym, ogłasza nabór na stanowisko komentatora podczas relacji telewizyjnych z meczów Gwarka Tarnowskie Góry.

 

Lubisz piłkę nożną i interesujesz się życiem piłkarskim na poziomie III ligi? Znasz Gwarka Tarnowskie Góry, jego zawodników, historię, a także obecne osiągnięcia? Zastanawiałeś, lub zastanawiałaś się jak wygląda relacjonowanie meczów piłkarskich od przysłowiowej „kuchni”? Ciekawi Cię przekaz medialny jednego z najprężniej rozwijających się klubów piłkarskich na Śląsku? Dziś możesz być jego częścią!

 

W związku z ciągłym rozwojem naszego Klubu, oferujemy Ci możliwość sprawdzenia się w roli komentatora meczów piłkarskich z udziałem tarnogórskiego Gwarka, a także poznanie kulis związanych z działalnością klubowej telewizji oraz dnia meczowego. Szukamy przede wszystkim interesującej się sportem osoby, dla której pomoc Klubowi może okazać się skutecznym krokiem naprzód w przygodzie związanej z mediami sportowymi. Jeżeli piłka nożna, szczególnie na poziomie regionalnym nie posiada przed Tobą tajemnic, a także interesujesz się komentatorstwem sportowym to jest to propozycja dla Ciebie!

 

Chętne osoby prosimy o podesłanie swojego CV na adres sekretariat@tsgwarek.pl, w tytule wiadomości mailowej wpisując KOMENTARZ TS GWAREK. Na Wasze maile czekamy do 25 kwietnia bieżącego roku. Zaznaczamy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami. Zapraszamy do wspólnej, sportowej przygody z Gwarkiem Tarnowskie Góry!

 

Dodaj komentarz