Z radością możemy znów Państwa poinformować, iż podczas środowej konferencji prasowej Rady Ministrów oraz Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego, dotyczącej luzowania obostrzeń związanych ze stanem epidemii, została wyrażona zgoda na powrót dzieci i młodzieży do współzawodnictwa sportowego, a to oznacza wznowienie zajęć sportowych również i w naszej Akademii Piłkarskiej.

 

Powrót do treningów oznacza, że już od najbliższego poniedziałku 19 kwietnia nasza Akademia Piłkarska znów będzie mogła prowadzić swoje zajęcia w obowiązującym wcześniej reżimie sanitarnym. Czekamy już wszyscy na odpowiednie rozporządzenie w Dzienniku Ustaw, które dokładnie określi zasady współzawodnictwa sportowego prowadzonego przez podany na konferencji prasowej „polski związek sportowy”.

 

Trenerzy Akademii TS Gwarek będą potwierdzać rodzicom oraz zawodnikom sms-owo oraz na komunikatorach społecznych informacje dotyczące zajęć, a także planów na najbliższe dni, które najprawdopodobniej dotyczyć będą także cotygodniowych rywalizacji w meczach mistrzowskich, o ile prowadzące rozgrywki ligowe Śląski Związek Piłki Nożnej w Katowicach oraz Podokręg Bytom wyrażą zgodę. W najbliższych dniach pojawi się także tygodniowy harmonogram treningów, który zostanie umieszczony na naszych tradycyjnych portalach społecznościowych.

 

Do zobaczenia na boiskach!

 

Dodaj komentarz