Nowy tydzień rozpoczynamy nową akcją marketingową naszego Klubu, która swoją małą premierę ma już za sobą. Akcja „Budujemy boiska! Dołącz do naszej Akademii!” to zachęta dla wszystkich młodych zawodników, aby skorzystali z możliwości udoskonalenia swoich piłkarskich umiejętności właśnie w Gwarku. Najlepsza jakość szkolenia połączona z powstającą nowoczesną infrastrukturą sportową ma zapewnić młodemu zawodnikowi rozwój sportowy na najwyższym poziomie!

 

Pod koniec zeszłego roku mogliśmy z Państwem podzielić długo oczekiwaną informacją dotyczącą dofinansowania przez Rząd RP budowy dwóch pełnowymiarowych boisk piłkarskich dla dzieci i młodzieży na Gwarku Dziś ciężka praca poprzez wkład i pomoc wielu życzliwych osób z każdym kolejnym dniem przybliża nas do tej historycznej chwili rozpoczęcia najważniejszej, sportowej inwestycji ostatnich lat. Nieoceniona pomoc Władz Miasta Tarnowskie Góry oraz przyjaciół Gwarka, która pomogła spełnić marzenia trenujących w naszym Klubie blisko 180 młodym sportowcom wywołała w nich dodatkową motywacją do kontynuowania swojej sportowej przygody w Klubie z naszego miasta. Dla nich to możliwość trenowania w godnych warunkach, a kontynuowanie przez młodych sportowców swojej piłkarskiej przygody na kolejnych etapach kariery to szansa dla Tarnowskich Gór na wypuszczenie do świata piłki uzdolnionej młodzieży. Może już za kilka lat świat usłyszy o kolejnych uzdolnionych tarnogórzanach?

 

Na pewno jednak nasi mieszkańcy usłyszą, a także zobaczą nasza nową akcję marketingową, której głównymi bohaterami będą nasi młodzi zawodnicy z Akademii Piłkarskiej Gwarka. Młodzi Tarnogórzanie zachęcać będą poprzez swoją obecność na banerach oraz plakatach reklamowych obecnych na terenie Gminy Tarnowskie Góry do wstąpienia w poczet grup młodzieżowych naszej Akademii Piłkarskiej Gwarka, wspólnie ciesząc się z nadchodzącego rozpoczęcia inwestycji. Motyw przewodni akcji jest jasny i pełni zrozumiały – wspólnie BUDUJEMY BOISKA dla naszych młodych sportowców!

 

baner-przyszlosc-gwarek-500x90

 

Dziękujemy raz jeszcze Władzom Miasta Tarnowskie Góry za pomoc, a także naszym Sponsorom, którzy włączyli się w naszą akcję. Zobaczcie naszą trójkolorową młodzież w naszym miescie!

 

Dodaj komentarz