Kapitan Gwarka, Dawid Jarka, udzielił kilku odpowiedzi na pytania przed sobotnią wizytą LKS-u Goczałkowice-Zdrój na stadionie w Tarnowskich Górach.

„Wierzę, że po przełamaniu w Gorzowie uda nam się kontynuować korzystną passę. Będziemy walczyć o każdy punkt, począwszy od najbliższego spotkania”.

Gwarek po zwycięstwie z Wartą poprawił nieco swój dorobek punktowy i z większym optymizmem patrzy w górną część tabeli.

„Goczały otrzymują sporo pochwał w tym sezonie dzięki wynikom, jakie do tej pory udało im się osiągnąć” – powiedział nasz kapitan. „Doświadczeni zawodnicy, jakich posiadają w zespole sprawiają, że każdy w lidze podchodzi do nich z respektem, ale myślę, że możemy sobie z nimi poradzić.”

„Przeciwnik jest wymagający, ale nie raz pokazaliśmy w tym sezonie, że nie straszne nam drużyny z czuba tabeli”.

Po kontuzji, odniesionej w meczu z Foto-Higieną Gać, Dawid Jarka wrócił w tym tygodniu do treningów i najprawdopodobniej pojawi się w kadrze meczowej na nadchodzące spotkanie.

 

IMG_9445

 

Wsparcie fanów Gwarka jest niezwykle cenione przez Jarkę i jego kolegów z drużyny, którzy będą walczyć, aby zapewnić im radość z dobrych występów drużyny, a także osiąganych przez nią wyników.

„Łatwo byłoby kibicom nie pojawić się po naszych słabszych występach na stadionie, ale Gwarek to Klub nas wszystkich i kibice zawsze są z nami. Jeśli włożymy w nadchodzący mecz tak dużo serca jak w te zwycięstwo z Wartą, to wierzę, że kibice docenią nasze starania i będą mogli cieszyć się naszą grą”.

Kapitan liczy na wsparcie fanów i zachęca wszystkich do przyjścia na stadion.

Sobotni mecz będzie transmitowany tutaj.

1 komentarz

  • Izydor 29 / 10 / 2021 Reply

    Naprzod Gwarek lks to przecież nie 1 liga

Dodaj komentarz