Towarzystwo Sportowe „Gwarek” Tarnowskie Góry informuje, iż zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów pozostałe cztery mecze domowe naszej drużyny w rozgrywkach rundy jesiennej III ligi sezonu 2020/2021 odbędą się na naszym obiekcie bez udziału publiczności, aż do odwołania.

 

W związku z powyższym, będziemy przeprowadzać dla Państwa relację live z pozostałych domowych meczów naszej drużyny. Więcej informacji o sposobie przeprowadzania transmisji będzie można otrzymać korzystając z naszych portali społecznościowych, gdzie będziemy informować o wszystkim na bieżąco.

 

Przepraszamy wszystkich Kibiców za zaistniałą sytuację. Miejmy nadzieję, iż szybko powrócimy do normalnego trybu uczestnictwa w meczach naszego Gwarka, jednak z uwagi na zaistniałe okoliczności będziemy wdzięczni za Państwa zrozumienie w tej sprawie i liczymy na Waszą obecność i doping dla naszych zawodników przed ekranami.

 

Komentarze

  • Rynio 20 / 10 / 2020 Reply

    Rynio

  • Rynio 20 / 10 / 2020 Reply

    Jutro przychodzimy na mecz na stadion. Kto nie przyjdzie ten kiep. Ten pseudopremier niech sobie kościoły pozamyka, gdzie w pomieszczeniu zamkniętym może przebywać jedna dewotka na 4 m kw. Na trybunach na świeżym powietrzu nikt. Całe miasto na stadion w ramach walki z idiotyzmem.

Dodaj komentarz