Niezmiernie miło jest nam Państwa powiadomić, iż nowym Sponsorem Towarzystwa Sportowego „Gwarek” Tarnowskie Góry została firma „WOJCIECHMAZIARZ.PL”, którą bardzo serdecznie witamy w gronie sponsorów naszego klubu.

 

Gwarancję profesjonalnej obsługi klienta daje Państwu poprzez umieszczenie swojego nazwiska w nazwie właściciel Firmy, pan Wojciech Maziarz. Nowy Sponsor Gwarka zajmuje się realizacją zadań głównie z branży reklamy zewnętrznej, wirtualnej i przestrzennej, a cały szereg dostępnych ofert znaleźć można na stronie internetowej naszego nowego Sponsora (TUTAJ).

 

Hasłem promocyjnym naszego nowego Sponsora jest zdanie „Zaprezentujemy Cię wyraźniej”. Powiększające się grono zadowolonych klientów, korzystających z usług naszego Sponsora, jak najbardziej może się pod tym hasłem podpisać. My również mamy nadzieję, że z zawartej nie tak dawno umowy skorzystają obydwie zainteresowane strony. Siedziba firmy znajduje się we Wielowsi. 

 

Wszystkich Państwa zachęcamy do skorzystania z usług naszego nowego Sponsora. Pana Wojciecha witamy gorąco w Grupie 2010!

1 komentarz

  • izydor 12 / 07 / 2017 Reply

    brawo

Dodaj komentarz