Ostatnimi czasy do niemalże krajowego obowiązku wzrosła powaga zabawy zwanej @GaszynChallenge. I słusznie. Jest to bowiem okazja połączenia przyjemnego z pożytecznym, której nadrzędnym celem jest pomoc potrzebującym dzieciom poprzez określoną wpłatę pieniężną. Jedynym miernikiem wpłaty jest wykonanie minimum dziecięciu przysiadów lub pompek. Po otrzymaniu kilku nominacji nadszedł czas na Gwarek Tarnowskie Góry.

 

#GaszynChallenge swoją popularność zyskał dzięki mediom społecznościowym. To tam poprzez otrzymanie nominacji, czyli oznaczanie kolejnych wybrańców można było dołączyć do tej akcji. Gwarek Tarnowskie Góry otrzymał aż cztery nominacje, a spłynęły one do naszego Klubu od Urzędu Miejskiego w Tarnowskich Górach, siłowni Tytan Gym&Fit z Tarnowskich Gór, grupy biegowej „Srebrne Miasto Tarnowskie Góry”, a także od klubu piłkarskiego Orzeł Bobrowniki. Wszystkim bardzo dziękujemy za nominację.

 

Do akcji włączyli się Członkowie Zarządu Klubu, pracownicy, a także zawodnicy pierwszej i drugiej drużyny TS Gwarek wspomagani przez Akademię Piłkarską Gwarka. Efekty naszej zabawy można zobaczyć poniżej:

 

Zachęcamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w pomocy. Zabawa w szczytnym celu trwa dalej, więc szansę pomocy innym potrzebującym otrzymują w ramach nominacji od naszego Klubu:

  • CHEMET Spółka Akcyjna
  • Członkowie Zarządu Śląskiego Związku Piłki Nożnej Podokręgu Bytom
  • Oddział Pediatryczny Wielospecjalistycznego Szpitalu Powiatowego w Tarnowskich Górach

 

Przypominamy, że każde zadanie trzeba uwiecznić w postaci filmu i udostępnić publicznie. Już czekamy na efekty Waszej pracy! Pamiętajcie, dobro zawsze wraca!

gaszynchallenge_artykul

 

 

Dodaj komentarz