W zaległym meczu 13. kolejki rozgrywek III ligi grupy 3, Gwarek Tarnowskie Góry zremisował w wyjazdowym meczu z rezerwami Górnika Zabrze 2:2 (2:1). W pierwszej połowie oglądaliśmy trzy bramki, z czego wszystkie ze stałych fragmentów gry. Po pechowo straconej bramce w doliczonym czasie gry pierwszej połowy z rzutu karnego, Gwarek w drugiej odsłonie meczu był stroną zdecydowanie dominującą. Pogoń tarnogórzan za korzystnym wynikiem została nagrodzona w 74′ minucie, kiedy to do wyrównania doprowadził Rafał Kuliński, ustalając tym samym wynik meczu. Gospodarze mecz kończyli w dziesiątkę po czerwonej kartce dla zdobywcy pierwszej bramki w meczu, Jana Flaka.

GÓRNIK II ZABRZE S.A. – TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2:2 (2:1)

1:0 – Jan Flak 2 min.

1:1 – Sebastian Pączko 38 min.

2:1 – Marko Zawada 45+1 min. (karny)

2:2 – Rafał Kuliński 74 min.

żółte kartki: Szkudlarek, Zawada, Tomala (Górnik) oraz Kulisz, Kuliński, Pipia, Dzido (Gwarek)

czerwona kartka: Flak (Górnik) 70 min. (faul)

sędzia: Piotr Szypuła (Śląski ZPN)

widzów: mecz bez udziału publiczności

GÓRNIK: Tomala – Flak, Szymański, Surowiec, Szkudlarek – Kobylarczyk (85′ Skiba), Kulanek, Baranowicz, Zielonka (77′ Martuszewski) – Zawada (70′ Wingralek), Korbecki. Trener: Marcin PRASOŁ.

GWAREK: Wiśniewski – Dyląg (70′ Pach), Dzido, Kulisz, Obuchowski (56′ P. Joachim) – Barbus (46′ Timochina), Kuliński, Ptak (56′ K. Joachim), Siwek, Pączko – Jarka (31′ Pipia). Trener: Krzysztof GÓRECKO.