Miło jest nam ogłosić, iż sieć taksówek „Eco Taxi”, która ma swoją siedzibę w Tarnowskich Górach została nowym sponsorem naszego Klubu. Dzięki temu poszerza się współpraca tarnogórskiego Gwarka z innymi firmami z naszego miasta.

 

Firma „Eco Taxi” jest szybko rozwijającą się firmą z szeregiem licencjonowanych i doświadczonych kierowców, którzy oferują Państwu swoje usługi przewozowe na terenie Tarnowskich Gór, jak i poza jego granicami. Do dyspozycji klientów nasz nowy Sponsor oddaje samochody typu Sedan, Van oraz Kombi, dzięki czemu przewóz większej liczby osób, lub dużych bagaży nie stanowi dla kierowców żadnego problemu. 

 

Wysoka kultura osobista kierowców jak i ich wieloletnie doświadczenie z pewnością zapewnią Państwu miłą i bezpieczną podróż. O jej jakość zadbają również wymienione wcześniej samochody, bowiem każdy z nich posiada klimatyzację, dzięki czemu podróż nawet w upalne dni przebiegnie szybko i sprawnie. „Eco Taxi” jest do Państwa dyspozycji w każdy dzień tygodnia 24 godziny na dobę, a dzięki niskim cenom oferowanym przez naszego Sponsora, z pewnością powtórzą Państwo swoją podróż korzystając właśnie z usług firmy „Eco Taxi” z Tarnowskich Gór.

 

My zapraszamy również do korzystania z usług naszego Sponsora w dni meczowe. Dzięki naszej współpracy zachęcać do podróży taksówkom „Eco Taxi” będzie baner reklamowy znajdujący się na ogrodzeniu wewnętrznym stadionu Gwarka, a także specjalna reklama na nowych biletach meczowych na domowe spotkania Gwarka w sezonie 2018/2019. Dzięki temu łatwo i sprawnie wszyscy kibice dojadą na mecze Gwarka, które na Wojska Polskiego zawitają już od sierpnia.

 

Właściciela firmy „Eco Taxi”, pana Rafała Matysika, jak i nową firmę wspierającą nasz Klub serdecznie witamy w Grupie 2010, dziękując tym samym za zaufanie. Więcej o naszym nowym Sponsorze można przeczytać na jego oficjalnej stronie internetowej: TUTAJ.

 

eco_taxi_reklama

1 komentarz

  • Izydor 05 / 07 / 2018 Reply

    Super

Dodaj komentarz