Mecz finałowy pomiędzy TS Gwarek Tarnowskie Góry, a KS Ruch Radzionków zaplanowano na dzień 05.04.2017r. Termin ten koliduje z rozpoczętymi wiosennymi rozgrywkami ligowymi, które rozpoczną się od 11 marca 2017 roku. Dodatkowo derbowy mecz ligowy pomiędzy TS Gwarek Tarnowskie Góry, a KS Ruch Radzionków zaplanowano w dniu 22.04.2017r, tj. krótko po wyznaczonym terminie finału Pucharu Polski.

 

W związku z powyższym TS Gwarek Tarnowskie Góry zwrócił się z prośbą do KS Ruch Radzionków o rozegranie finału jeszcze w tym roku, tj. 26.11.2016r mając na uwadze zakończone rozgrywki ligowe oraz sprzyjającą aurę atmosferyczną.

 

Niestety KS Ruch Radzionków odmówił rozegrania finału Pucharu Polski w powyższym terminie. Mając powyższe na uwadze TS Gwarek Tarnowskie Góry zmuszony jest zrezygnować z udziału w finale Pucharu Polski w terminie wiosennym kolidującym z rozgrywkami ligowymi.

 

Biorąc pod uwagę, iż TS Gwarek Tarnowskie Góry zakończył rundę jesienną na pierwszym miejscu w tabeli, pragnie w sposób jak najbardziej skuteczny przygotować się do wiosennych rozgrywek ligowych oraz skupić się na walce o mistrzostwo IV ligi.

 

Za zaistniałą sytuację wszystkich kibiców serdecznie przepraszamy.

Dodaj komentarz