Po emocjonującym i pełnym nie tylko sportowych emocji spotkaniu, Gwarek Tarnowskie Góry zremisował w meczu 7. kolejki rozgrywek trzeciej grupy III ligi ze Stalą Brzeg 1:1 (0:0). Obydwie bramki w meczu padły w drugiej jego odsłonie, a na listę strzelców za każdym razem wpisywali się gracze Gwarka. Najpierw w 57′ minucie po faulu na Sebastianie Pączko rzut karny na bramkę zamienił Rafał Kuliński, a następnie sześć minut później piłka po pechowej interwencji rozgrywającego bardzo dobre spotkanie Jakuba Dyląga, trafiła nieszczęśliwie do tarnogórskiej bramki.

Skrót meczu: TUTAJ

TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY – BTP STAL BRZEG 1:1 (0:0)

1:0 – Rafał Kuliński 57 min. (karny)

1:1 – Jakub Dyląg 63 min. (samobójcza)

żółte kartki: Bartczuk, Timochina, Górecko (Gwarek) oraz Danielik, Niemczyk (Stal)

sędzia: Rafał Abramowicz (Dolnośląski ZPN)

widzów: 350

GWAREK: Wiśniewski – Dyląg, Dzido, Kołodziej, Obuchowski – Barbus (68′ Timochina, 86′ Pipia), Kuliński, Bartczuk (46′ Dworaczek), Bętkowski (74′ P. Joachim), Pączko – Siwek (68′ Pach). Trener: Krzysztof GÓRECKO.

STAL: Szady – Kowalski, Banach, Ogrodowski, Maj – Borycka (60′ Szymczyk, 89′ Zapotoczny), Kuriata (60′ Niemczyk), Danielik, Kamiński, Sypek (76′ Dychus) – Celuch. Trener: Marcin DOMAGAŁA.