Jak pewnie większość z Państwa zdążyła już zauważyć, na terenie miasta Tarnowskie Góry pojawiły się banery reklamowe, zachęcające tarnogórzan do kibicowania i odwiedzania stadionu Gwarka przy ul. Wojska Polskiego 2 w trakcie rundy wiosennej. Tak jak w poprzednim roku, postaraliśmy się dokonać wszelkich starań, aby przekazane przez nas treści zachęciły Państwa do aktywnego kibicowania na meczach Gwarka tak, aby jak rok temu także dzięki i Państwa pomocy wygrywać kolejne mecze ligowe.

marketing_2017

Wszystko zaczęło się pod koniec lutego, kiedy to przy pomocy firmy Foto Melcer z Tarnowskich Gór odbyliśmy z naszymi piłkarzami małą sesję fotograficzną, mającą na celu dalszą promocję Gwarka. Piłkarzom pierwszej drużyny Gwarka towarzyszyła grupa młodych zawodników Akademii Piłkarskiej „Gwarek” Tarnowskie Góry, reprezentująca każdą grupę młodzieżową działającą w naszym Klubie. Efekty przeszły nasze najszczersze wyobrażenia, a już teraz możemy się z nimi podzielić także i z Państwem. Firmie Foto Melcer raz jeszcze dziękujemy za niezwykle profesjonalne podejście to sprawy.

baner-gwarek-600x100

Banery reklamowe zawierające zdjęcia z sesji fotograficznej, a także krótki terminarz meczów Gwarka w roli gospodarza podczas rundy wiosennej sezonu 2016/2017 znajdują się w najważniejszych miejscach Tarnowskich Gór. Również dzięki przychylności naszych Sponsorów, a także osób zaprzyjaźnionych z naszym Klubem, banery reklamowe znaleźć można również na ogrodzeniach firm działających w Grupie 2010.

plakat-podglad

Za nami już także pierwszy mecz Gwarka w rundzie wiosennej. Tradycyjnie o meczu Gwarka przed własną publicznością informowały też mieszkańców Tarnowskich Gór plakaty meczowe, które jak Państwo zauważyli również przeszły małą metamorfozę. Do końca sezonu 2016/2017 Dawid Jarka, Mateusz Rosół oraz Mateusz Śliwa za pośrednictwem plakatów zachęcać będą Państwa do licznego przybywania na stadion przy ul. Wojska Polskiego 2. Po takiej prezentacji my już czujemy się zaproszeni!

 

Już niedługo kolejne nasze banery pojawią się w Tarnowskich Górach!

Dodaj komentarz