Dzisiejsze zwycięstwo z Cariną 2:1 z pewnością wyjątkowo smakowało dla Kacpra Czajkowskiego, który w tym spotkaniu pełnił funkcję kapitana. Zapytaliśmy o jego przemyślenia dotyczące minionych 90 minut.

 

Dla Kacpra mecz z Cariną przypominał inną wygraną na lubuskiej ziemi, kiedy tarnogórzanie pokonali Wartę Gorzów i zaliczyli długo wyczekiwane przełamanie.

„Bardzo podobny mecz do tego, który graliśmy w Gorzowie Wielkopolskim, bardzo dużo walki, tak samo otworzyliśmy wynik spotkania. Ponownie rywal zdołał wyrównać, ale tak jak w spotkaniu z Wartą, tak i dziś utrata bramki nie podcina nam skrzydeł i w kolejnym meczu wychodzimy na prowadzenie i ponownie inkasujemy trzy punkty.

Przypomnijmy, że w starciu sprzed dwóch tygodni Gwarek trzykrotnie wychodził na prowadzenie i nie pozwalał, by rywale mogli cieszyć się ze zdobycia trzech oczek.

 

Kacper udanie zastąpił dziś jako kapitan Dawida Jarkę.

Kacper udanie zastąpił dziś jako kapitan Dawida Jarkę.

 

Czaja podkreślił również bardzo solidne wejścia rezerwowych i pochwalił przydatność wszystkich zawodników w zespole.

„Bardzo dobre wejście naszych zmienników pokazuje, że mamy wyrównaną kadrę i każdy zawodnik, który wchodzi na plac, daje nam bardzo dużo jakości. Wydaje mi się,  że gdyby nie zmiennicy, to dzisiejszy mecz mógłby się zakończyć różnym wynikiem.”

Dodaj komentarz