Z niesłychaną radością informujemy, iż można nabywać już w sekretariacie klubowym kalendarze Gwarka na rok 2018. Jak już wcześniej podawaliśmy za pośrednictwem naszej strony internetowej, pierwszy raz w historii Gwarka do dyspozycji kibice będą mieli dwie wersje kalendarzy. Dziękujemy także wszystkim reklamodawcom, gdyż dystrybucję kalendarzy Gwarka wsparło w tym roku blisko 70 firm!

 

Tym razem przygotowaliśmy dla wszystkich dwa rodzaje klubowych kalendarzy. Każdy z nich tradycyjnie jest formatu B1. Podążając za naszym mottem „Razem Tworzymy Naszą Historię”, na pierwszym kalendarzu postanowiliśmy umieścić całą, wielką rodzinę Gwarka. Zdjęcie pierwszej drużyny Gwarka zostało wykonane przed Urzędem Miejskim w Tarnowskich Górach. Na kalendarzu widnieje zatem seniorska drużyna naszego Klubu, a także zdjęcia wszystkich grup młodzieżowych wchodzących w skład Akademii Piłkarskiej Gwarka Tarnowskie Góry. Z myślą o niej natomiast powstał w tym roku drugi nasz kalendarz. Jego cechą jest przyjemna szata graficzna, która skłania się ku wersji młodzieżowej. Kolorystyka natomiast nawiązuje do barw klubowych Gwarka. Na zdjęciu widnieją wszystkie grupy młodzieżowe naszego Klubu.

 

Olbrzymie podziękowania należą się wszystkim reklamodawcom, bez pomocy których nie byłoby tego wspaniałego efektu. Słynną „cegiełkę” do corocznych gadżetów Gwarka dołożyło blisko 70 firm, które zechciały spędzić z Gwarkiem kolejny rok. Bardzo serdecznie Wam wszystkim dziękujemy!

  

Tradycyjnie kalendarze można nabyć w sekretariacie klubowym Gwarka (czynny w poniedziałek 7:00 – 15:00 oraz wtorek – piątek 8:00 – 16:00). Koszt takiego kalendarza to tylko 5 zł, które przeznaczone zostanie na działalność statutową Klubu.

 

Zapraszamy do nabywania!

Dodaj komentarz