W dniu wczorajszym na antenie stacji oddziału regionalnego Telewizji Polskiej, czyli TVP Katowice premierę miał nowy odcinek magazynu sportowego o tematyce piłkarskiej „Piłkarska 3”. Jak zawsze w studiu telewizyjnym na zaproszenie prowadzącej pojawiła się dwójka gości, przeważnie związanych z regionem Śląska. Tym razem jednym z gości zaproszonych do programu był zawodnik Gwarka, Kamil Cholerzyński.

 

Nasz pomocnik, który jeszcze na kilka godzin przed emisją na żywo programu brał udział w meczu pucharowym swojej drużyny z Silesią Miechowice w telewizyjnym studiu pojawił się wraz z nowym napastnikiem Górnika Zabrze, Kamilem Zapolnikiem. Goście programu odpowiadali na pytania dziennikarki sportowej stacji TVP Katowice, a więc Olgi Rybickiej, a także wypowiadali się na zagadnienia piłkarskie począwszy od rozgrywek Ekstraklasy, po zmagania w III lidze. W najnowszym programie pojawił się także materiał o ostatnich przygotowaniach naszej drużyny, który nagrany został podczas jednego z treningów odbywających się na obiekcie Gwarka.

 

„Piłkarska 3” to program nadawany na żywo, mający swoja premierę we wtorki o godzinie 19:00. W przeszłości gośćmi programu bywali również ludzie związani z Gwarkiem, tacy jak obecny zawodnik naszej drużyny Dawid Jarka, jak i wieloletni, zasłużony trener tarnogórskiej drużyny – Jarosław Bryś.

Całość materiału można zobaczyć TUTAJ.

Dodaj komentarz