Na dobry początek tygodnia mamy dla Was świetne wieści. Informujemy, że karnety na sezon 2021/2022 są już w sprzedaży!

 

Rozpoczęty sobotnim zwycięstwem z Karkonoszami sezon zapowiada się niezwykle emocjonująco. Jeśli chcecie się przekonać na własne oczy, jak w tym sezonie zaprezentują się główni kandydaci do awansu, czyli Ślęza Wrocław (18 września), a także drużyna Polonii Bytom (2 października), to właśnie nadarza się ku temu idealna okazja. W tym sezonie będzie można również zobaczyć z bliska grę gwiazdy światowego futbolu, jaką niewątpliwie jest Łukasz Piszczek (spotkanie przeciwko LKS Goczałkowice już 30 października). 

Karta VIP uprawnia do spędzenia sportowych emocji w strefie VIP na naszym stadionie, gdzie można zająć świetne miejsce na tarasie widokowym, z którego świetnie widać boisko, zbudować siatkę kontaktów biznesowych, a także skosztować pyszności, które przygotuje dla Państwa szef kuchni Dawid Bystrzycki. Jeśli nie zdążycie zobaczyć którejś z akcji bramkowych na żywo – nie martwcie się. W strefie VIP oferujemy transmisję meczową live wraz z powtórkami. To wszystko, a także wiele innych możliwości oferuje Karta VIP.

Karnet obejmuje możliwość obejrzenia wszystkich meczów domowych w całym sezonie, zarówno w rundzie jesiennej, jak i wiosennej. Ceny karnetów pozostają niezmienne: koszt Karty Kibica to 120 zł, natomiast wartość Karty VIP to 600 zł. Karnety można nabywać w siedzibie klubu od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.

Za projekt i wykonanie karnetów odpowiada jak zwykle niezawodna firma selto group, której bardzo dziękujemy za wsparcie!

 

Poniżej przedstawiamy spis meczów domowych:

jesienna

wiosenna (2)

Jak co roku, tak i w tym sezonie niezmiennie DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE i jesteśmy pewni, że będziecie naszym dwunastym zawodnikiem na spotkaniach w tegorocznych rozgrywkach na naszym stadionie.

 

Komentarze

  • Tim 09 / 08 / 2021 Reply

    Chyba coś nie tak 2x z Polonią u siebie i innymi chyba znajomości w pzpn

  • TSGFan 09 / 08 / 2021 Reply

    Coś chyba nie pykło z kopiuj/wklej na tych wykazach

Dodaj komentarz