Z przyjemnością informujemy wszystkich kibiców, że już od jutra w sekretariacie klubu TS Gwarek będzie można nabyć karnety na niezwykle ciekawie zapowiadający się TOP SEZON 2019/2020. W nadchodzących rozgrywkach nasza drużyna spotka się w meczach mistrzowskich z wieloma utytułowanymi zespołami, w tym Mistrzami Polski.

 

Nabycie karnetów VIP oraz karnetów kibica pozwala uczestniczyć we wszystkich domowych meczach mistrzowskich oraz pucharowych naszej drużyny w sezonie mistrzowskim 2019/2020. Ceny karnetów na najbliższe rozgrywki to koszt 120 zł za karnet kibica oraz 600 zł za karnet VIP. W tym sezonie Gwarek Tarnowskie Góry spotka się na własnym obiekcie m.in. z Ruchem Chorzów, Polonią Bytom, ROW-em Rybnik, czyli niezwykle doświadczonymi oraz utytułowanymi drużynami na Śląsku. Jeśli do tego doliczymy drużyny rezerw Górnika Zabrze, Śląska Wrocław, Miedzi Legnica czy Zagłębia Lubin, a także czołówkę ligi poprzedniego sezonu: Rekord Bielsko-Biała, Ślęzę Wrocław, Ruch Zdzieszowice czy Pniówka Pawłowice to obecność kibica na stadionie przy ul. Wojska Polskiego 2 będzie w tym sezonie należało do priorytetów! Przywilej posiadania karnetów przy obecności na każdym meczu to średni koszt 7 zł, zaś zakup karnetu VIP to średni koszt zaledwie 35 złotych!

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym filmem promocyjnym, który ma za zadanie zachęcić Państwa do wsparcia Klubu poprzez zakup karnetów VIP na sezon 2019/2020. Miłego oglądania!

 

Karnety na sezon 2019/2020 można nabywać w sekretariacie Klubu TS Gwarek od poniedziałku do piątku w godzinach pracy sekretariatu. W poniedziałki nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00 – 15:00, zaś w pozostałe dni tygodnia od 8:00 – 16:00. Pytania dotyczące karnetów można przesyłać również drogą elektroniczną na adres sekretariat@tsgwarek.pl.

Dodaj komentarz