Po ostatnim gwizdku zakończonego wygraną 2:1 meczu z Karkonoszami o podsumowanie poprosiliśmy Karola Stanka, zdobywcy obu bramek dla Gwarka.

Zespół Karkonoszy był dziś dobrze dysponowany, ale wypunktowaliśmy ich. Spotkanie zaczęliśmy z przytupem, prowadziliśmy grę do momentu zdobycia bramki. Wtedy wkradła się w nas pewność, że mecz jest już wygrany, a drużyna z Jeleniej Góry zaczęła stwarzać sobie sytuacje.

Myślę, że mogliśmy „zamknąć” ten mecz w drugiej połowie, ale koniec końców dobrze, że udało się „dowieźć” wynik do końca, bo rywale mieli jeszcze szansę na wyrównanie. Przeciwnik wyglądał przyzwoicie, ale podeszliśmy do niego z szacunkiem i to przyniosło nam korzyść, bo nie osiedliśmy na laurach i byliśmy konsekwentni.

Bardzo się cieszę ze zdobycia dwóch bramek, bo poprawiłem swój dorobek, ale najważniejsze, że jako drużyna zdobyliśmy trzy punkty i przerwa zimowa będzie spokojniejsza.