Wraz z upływem kolejnych dni nasi podopieczni z Akademii ostro pracują, nie odpuszczając na treningach, a także mierząc się w meczach kontrolnych ze swoimi rówieśnikami. Sprawdźcie jak w minionym tygodniu poszło naszej młodzieży.

Młodzik D1 6-5 Młodzik D2

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną w drużynie Lotu Konopiska nasze zespoły D1 i D2 nie miały możliwości zmierzyć się z przeciwnikiem, ale to nie przeszkodziło w rozegraniu spotkania. Obie drużyny stanęły naprzeciw siebie w grze wewnętrznej, w której górą minimalnie okazała się ekipa Młodzika D1.

Młodzik D1: Stroba, Czerwik, Lubos, Lebek, Pogoda, Dekiert, Koryciak, Siwy, Nowak, Janiczek, Natwora, Kurek, Kozak, Kroteniuk


Młodzik D2: Bursig, Porada M, Walczuk, Labus, Kurzacz, Tomanek, Lipok, Ukleja, Półtorak, Jaros, Kaleta, Ucieszyński, Rożek

Orlik E1:KP Sośnica Gliwice 11-6 TS Gwarek

W bardzo wymagającym meczu podopieczni duetu trenerskiego Grabowski – Lubos młodzi piłkarze pokazali się z bardzo dobrej strony, stawiając wysoko poprzeczkę i, choć wynik tego nie oddaje, grając jak równy z równym z rywalem z Sośnicy. Z pewnością było to niezwykle cenne i budujące doświadczenie dla Gwarków.

Skład: Bramorski, Horzela-Dąbrowski, Koralewski, Doliński, Kiczka, Kajdana, Sowisło, Furtak, Pawlik oraz zawodnik testowany.

Orlik E2:TS Gwarek 10-1 UKS Trójka Tarnowskie Góry

Prawdziwą śnieżną bitwę stoczyli podopieczni Artura Jabłońskiego, którzy mierzyli się z UKS-em Trójka Tarnowskie Góry. Poza sporą ilością nauki masa śniegu przyniosła także masę dobrej zabawy.

Skład: Grądys, Majda, Fisior, Gruca, Lenartowicz, Wrodarczyk, Bryś, Widawski, Markiel

Fot. Adam Konczewicz

Orlik F1: LKS Żyglin 16-14 TS Gwarek

W sparingu najmłodszej grupy spośród wszystkich, które miały okazję mierzyć się w zeszłym tygodniu, Orlik F1, pod dowództwem Artura Jabłońskiego, stanął w Żyglinie naprzeciw miejscowego LKS-u. Hokejowy wynik w idealnym stylu odzwierciedla poziom emocji, jaki towarzyszył zawodnikom w tym meczu.

Skład: Smółkowski, Marczak, Konczewicz, Pawełek, Majda, Czarnecki, Sławiński

W najbliższy weekend czeka nas istne sparingowe tsunami, poza zespołami, które mają już za sobą pierwsze mecze kontrolne, swoje zmagania na zielonej murawie rozpoczyna drużyna rezerw, a także juniora B1.

Drużyna prowadzona przez Bartłomieja Podolskiego zmierzy się w piątek z Iskrą Lasowice, zaś podopieczni Marcina Wujka dwukrotnie wejdą na boisko, by sprawdzić się w spotkaniach ze wspomnianą Iskrą, a także Andaluzją Piekary Śląskie.

Zdjęcie tytułowe autorstwa Adama Konczewicza.

Dodaj komentarz