Towarzystwo Sportowe „Gwarek” Tarnowskie góry pragnie poinformować, iż rozpoczęliśmy zapisy na kolejną edycję letnich półkolonii, które na przełomie lipca oraz sierpnia bieżącego odbędą się na obiektach Gwarka. Bazując na latach poprzednich także i tym razem przygotowaliśmy dla wszystkich masę atrakcji dobranych tak, aby każdy uczestnik po zakończeniu każdego turnusu zabrał ze sobą do domu masę pozytywnych wspomnień. Poniżej przedstawiamy Państwu więcej informacji na temat IV edycji letnich półkolonii organizowanych przez nasz Klub.

 

Charakterystyka półkolonii:

Tradycyjnie już półkolonie będą podzielone na trzy turnusy, z których każdy będzie trwał od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 – 14:30. Tym razem przydział swoich pociech do odpowiedniego turnusu nie będzie jak w poprzednich latach zależny od przedziału wiekowego. Otwieramy się na Państwa sugestie, więc w tym roku dziecko zapisać będzie można w zależności od wybranego od siebie terminu w następujących turnusach: I turnus: 29 lipca – 2 sierpnia, II turnus: 5 – 9 sierpnia, III turnus: 19 – 23 sierpnia. Wszystkie turnusy rozpoczną się poniedziałkowym spotkaniem organizacyjnym z rodzicami, gdzie zostanie przedstawiony harmonogram całego turnusu, a także podział uczestników na grupy.

 

Podczas trwania półkolonii organizator zapewnia w trakcie trwania każdego turnusu:

opiekę wykwalifikowanych trenerów i wychowawców wypoczynku dla dzieci i młodzieży, napoje oraz owoce, obiad dla dziecka, niezbędne ubezpieczenie, bazę sportową (dwa pełnowymiarowe boiska sportowe i bieżnię), sprzęt sportowy, sprzęt multimedialny, materiały plastyczne, dostęp do pomieszczeń sanitarno-higienicznych, zajęcia w pomieszczeniach spełniających wymagania ochrony przeciwpożarowej, zajęcia rekreacyjne oraz sportowe prowadzone przez profesjonalną kadrę trenerską, wycieczki połączone z transportem oraz wliczonymi biletami wstępu na basen oraz Stadion Śląski w Chorzowie, zajęcia taneczne, gry i zabawy integracyjne oraz edukacyjne, bubble soccer, zajęcia z języka angielskiego, zajęcia profilaktyczne z zakresu zdrowia oraz środowiska, pokazy filmowe o tematyce edukacyjnej, warsztaty slime, a także wiele różnych form spędzenia aktywnie wolnego czasu.

 

Odpłatność półkolonii to 400 zł. Wpłaty należy dokonać przelewem na podane poniżej konto bankowe:
 
ING BANK ŚLĄSKI 76 1050 1230 1000 0090 3019 5482
 
W tytule prosimy wpisać „wpłata na półkolonie, imię i nazwisko dziecka oraz numer turnusu„.
 
W tym roku przygotowaliśmy specjalną zniżkę dla rodzeństwa. Koszt drugiej osoby to zniżka w wysokości 10 % procent ceny turnusu.
 
Tegoroczne półkolonie letnie odbywają się bez dofinansowania ze strony Urzędu Miejskiego w Tarnowskich Górach.
 
 
Informacje dodatkowe:
 
Warunkiem zakwalifikowania dziecka na półkolonie jest uiszczenie zapłaty, a także dostarczenie do sekretariatu Klubu, bądź jeśli dziecko jest zawodnikiem Gwarka można również poprzez odpowiedniego trenera, uzupełnionej karty kwalifikacyjnej, którą można pobrać TUTAJ.
 
Prosimy o dokonanie wpłat i doniesienie kart kwalifikacyjnych do dnia 30 czerwca 2019 roku.
 
Ilość miejsc ograniczona!
 
Zapisy rozpoczynają się od poniedziałku 27 maja od godziny 9:00.
 
W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z Klubem poprzez adres e-mail: sekretariat@tsgwarek.pl 
 
 
Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Dodaj komentarz