Miło jest nam Państwa poinformować, iż dzisiaj otrzymaliśmy wiadomość, na którą czekaliśmy od długiego czasu. Rząd RP kwotą 3,5 miliona złotych dofinansuje budowę boisk piłkarskich na stadionie Gwarka!!!

 

Jak przekazał nam Prezes Honorowy naszego Klubu, pan Marek Porada:

Po trzech latach ciężkiej pracy nad dokumentacją oraz pozyskaniem właściwych pozwoleń na budowę, nasza praca przyniosła pożądany skutek. Wreszcie doczekaliśmy się, że nasza młodzież będzie mogła uprawiać sport w godnych warunkach. Chciałem serdecznie podziękować za pomoc i wsparcie pani Poseł RP Barbarze Dziuk oraz Burmistrzom Miasta Tarnowskie Góry, panom Arkadiuszowi Czechowi oraz przede wszystkim Piotrowi Skrabaczewskiemu.

Przez ostatnie lata staraliśmy się wszystkich przekonać, jak ważna jest to inwestycja do rozwoju naszego Klubu i wykorzystania potencjału dzieci i młodzieży trenującej w TS Gwarek. Dlatego też w imieniu Władz Klubu dziękuję serdecznie, że problemami Gwarka zainteresowali się pani Izabela Domagała oraz pan Tomasz Olszewski. Teraz czeka nas już budowa, która ucieszy nas wszystkich, a przede wszystkim Rodziców i Trenerów naszej młodzieży.

 

Więcej o planach inwestycji napiszemy wkrótce. YNO GWAREK!!!

 

Komentarze

  • tom 08 / 12 / 2020 Reply

    poparcie spada trzeba się ratować

  • Izydor 10 / 12 / 2020 Reply

    Gratulacje

Dodaj komentarz