W dniu dzisiejszym odbyła się premiera kolejnego odcinka programu sportowego, poświęconego piłce nożnej w naszym regionie – Piłkarskiej 3. Program, który oglądać można na antenach Telewizji Katowice gościł dzisiaj kolejnego zawodnika Gwarka. Tym razem w telewizyjnym studiu pojawił się Robert Chwastek.

 

W emitowanym we wtorkowy wieczór programie tradycyjnie mogliśmy znaleźć ciekawe informacje oraz materiały z ostatniego, piłkarskiego weekendu. Oprócz spotkań z udziałem naszych drużyn na poziomie PKO Ekstraklasy, Fortuna 1 Ligi, a także eWinner 2 Ligi, pojawiły się również skróty meczów z poziomu III ligi. Nie mogło oczywiście zabraknąć skrótu zwycięskiego meczu naszej drużyny z Polonią Bytom. Prowadząca studio Olga Rybicka, jak i sam Robert Chwastek z wiadomych przyczyn bardzo często poruszali temat przygotowań Gwarka do ligowej wiosny, dzięki czemu wiadomości z naszego obozu znów mogły trafić do szerszego grona odbiorców.

 

Gośćmi programu bywali w swojej historii inni związani z naszym klubem zawodnicy. Zaproszenia do studia Telewizji Katowice przyjęli już m.in. Dawid Jarka, Grzegorz Fonfara, Kamil Cholerzyński, a także trener naszego Klubu, Krzysztof Górecko. Zapis programu z udziałem Roberta Chwastka można zobaczyć TUTAJ.

 

Miłego oglądania!

 

Dodaj komentarz