Miło jest nam Państwa poinformować, iż po raz kolejny możemy powitać nową firmę w Grupie 2010. Nowym sponsorem Towarzystwa Sportowego „Gwarek” Tarnowskie Góry została firma Meble Protech z Piekar Śląskich, należąca do pana Rafała Gajdy. 

 

Nowy sponsor naszego Klubu zajmuje się realizacją zleceń dotyczących doborem na wymiar mebli kuchennych, sklepowych, biurowych czy łazienkowych. Oprócz tego w skład oferowanych przez siebie usług pracownicy firmy odpowiednio dla potrzeb klienta dobiorą ze swojej oferty szafy wolnostojące, komody, garderoby czy także zajmą się odpowiednią zabudową wnęk. Meble Protech to także dzięki współpracy z architektami oraz projektantami fachowość w aranżacji oraz projektowaniu wnętrz, dzięki czemu pracownicy firmy są w stanie sprostać każdemu pomysłowi, odpowiednio dopasowanemu do potrzeb klienta.

 

Meble Protech realizują zlecenia na terenie całego Śląska, a dzięki zaopatrywaniu się w najlepsze materiały u największych dostawców z naszego województwa, jakość oraz solidność Firmy stoi na najwyższym poziomie. Firma siedzibę ma przy ul. Zakładowej w Piekarach Śląskich. Więcej o ofercie naszego nowego Sponsora przeczytać można na Jego stronie internetowej: TUTAJ.

 

Panu Rafałowi Gajdzie serdecznie dziękujemy za wsparcie, a wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do korzystania z usług firmy Meble Protech.

 

Firmę Meble Protech serdecznie witamy w Gwarku Tarnowskie Góry!

1 komentarz

  • Izydor 22 / 05 / 2017 Reply

    Brawo,brawo,brawo

Dodaj komentarz