Tradycyjnie już, jak co roku w kalendarzu imprez Gwarka znalazł się towarzyski mecz pomiędzy Samorządowcami, a Przedsiębiorcami. W najbliższą sobotę, czyli 27 maja po raz dziewiąty już dojdzie do konfrontacji Samorządowców Powiatu Tarnogórskiego, z Przedsiębiorcami, w skład których, jak co roku, wchodzą sponsorzy oraz przyjaciele naszego Klubu. Mecz jak zawsze poprzedzi spotkanie ligowe seniorów Gwarka.

 

Areną piłkarskich zmagań będzie w dalszym ciągu stadion Gwarka przy ul. Wojska Polskiego 2 w Tarnowskich Górach. Jako, że jest to już dziewiąta edycja tej przyjacielskiej potyczki warto zaznaczyć, iż gromadzi się już pokaźna historia tychże meczów. Trzy ostatnie konfrontacje padały łupem Samorządowców, którzy wygrywali kolejno 5:1, 4:1, a rok temu pokonali Przedsiębiorców 5:2. Ci znowu na zwycięstwo czekają od 2013 roku, kiedy to pokonali drużynę Samorządowców 5:1. W tym roku jak zawsze można spodziewać się sporo radości, ciekawych zagrań czy po prostu przyjacielskiej, rozgrywanej w sportowym tonie rywalizacji. Dla nas wszystkich ten mecz jest możliwością zapomnienia przez chwilę o obowiązkach. 

 

Zbiórka drużyn nastąpi o godzinie 14:00 w budynku klubowym TS Gwarek w dniu meczu (27 maja). Sam mecz rozpocznie się o godzinie 15:00. Zapraszamy wszystkich chętnych na to spotkanie. Wstęp darmowy.

Dodaj komentarz