Zarząd Towarzystwa Sportowego „Gwarek” Tarnowskie Góry informuje, że mecz TS Gwarek – Polonia Bytom, pierwotnie zaplanowany na sobotę 7 września (w dniu kolizji z największą imprezą masową w Tarnowskich Górach, czyli popularnymi Gwarkami), został przełożony na dzień 10 września, tj. wtorek na godzinie 15:30. Mecz zostanie rozegrany na boisku TS Gwarek przy ul. Wojska Polskiego 2 w Tarnowskich Górach.

 

Powodem przełożenia meczu jest również możliwość dodatkowego zabezpieczenia spotkania przez Komendę Wojewódzką Policji w Katowicach w porozumieniu z Komendą Powiatową Policji w Tarnowskich Górach. Termin wtorkowy ułatwi zwiększenie służb policyjnych zabezpieczających wyżej wymienione spotkanie ligowe.

 

Dodatkowo informujemy, iż Śląski Związek Piłki Nożnej wyraził zgodę w porozumieniu z Komendą Powiatową Policji w Tarnowskich Górach na rozegranie meczu bez udziału kibiców drużyny gości. Obecne warunku infrastruktury stadionu miejskiego TS Gwarek nie pozwalają na przyjęcie zorganizowanej grupy kibiców gości, za co również Zarząd TS Gwarek serdecznie przeprasza kibiców.

 

Ze względów bezpieczeństwa oraz w związku z ograniczoną ilością biletów podajemy system rozprowadzenia i dostępu biletów na mecz TS Gwarek Tarnowskie Góry – BS Polonia Bytom:

 1. Kasy biletowe w dniu meczu (10 września) będą nieczynne.
 2. Posiadacz Karty Kibica oraz Karty VIP wchodzi na mecz na podstawie posiadanej karty bez obowiązku zakupu dodatkowego biletu.
 3. Prawo nabycia biletu mają wszyscy członkowie klubu TS Gwarek, którzy złożyli stosowne deklaracje oraz opłacają regularnie składki członkowskie. Każda taka osoba ma prawo nabycia maksymalnie dwóch biletów.
 4. Posiadacz Karty Kibica naszego Klubu ma prawo zakupu maksymalnie czterech biletów dla członków swojej rodziny oraz najbliższych.
 5. Posiadacz Karty VIP ma prawo zakupu maksymalnie czterech biletów dla członków swojej rodziny oraz najbliższych.
 6. Każdy Sponsor naszego Klubu ma prawo nabycia maksymalnie czterech biletów na wyżej wymieniony mecz.
 7. Ceny biletów na sezon 2019/2020 pozostają bez zmian.
 8. Bilety można wyłącznie nabyć w sekretariacie TS Gwarek, począwszy od środy 4 września w godzinach 8:00 – 10:00 oraz 14:00 – 16:00 do poniedziałku 9 września włącznie do godziny 15:00.

Komentarze

 • tim 29 / 08 / 2019 Reply

  to znaczy wypieli się na zwykłych kibiców .wielu kibiców starszego pokolenia marzyło żeby zobaczyć kiedyś Gwarek grający w jednej lidze z Polonia lub Ruchem a tu okazuje się ze Pleps nie ma prawa wstępu. do 4 liter z takimi władzami

 • TIM 29 / 08 / 2019 Reply

  Kuzwa ja specjalnie na ten mecz z Niemiec przyjechałem

 • Tomek 30 / 08 / 2019 Reply

  Jak byś był członkiem klubu i pomógł mu poprzez skromne składki to by nie było problemu ale pewnie cię niestac tam w Rajchu pomoc klubowi….

 • Tomek 30 / 08 / 2019 Reply

  Kibic roku…..

 • Ynloff 31 / 08 / 2019 Reply

  To samo na bank bedzie z Ruchem!

 • pomidor 04 / 09 / 2019 Reply

  Gdyby Gwarek awansował do 2 ligi to 99% meczów tak będzie wyglądać ( bo Gwarki , bo Policja , bo bocian w świerklańcu nie wrócił do gniazda , bo wodorosty są dalej na Chechle itd itd ) ….. więc lepiej tułać się tutaj i mecze na które mogą przyjść tłumy ograniczyć do 200 miejsc .pozdro

 • TSGfan 06 / 09 / 2019 Reply

  Z ruchem 8 października(wtorek) o 15:00

  • pomidor 10 / 09 / 2019 Reply

   szkoda że na 8 rano nie zrobili meczu ….

Dodaj komentarz