Fot. www.sport.myslenice.pl

W środę seniorzy Gwarka Tarnowskie Góry udadzą się w drogę do Myślenic, które to będą bazą naszej drużyny podczas zimowego okresu przygotowawczego. Nasi III-ligowcy spędzą w Myślenicach pięć dni, gdzie intensywnie będą się przygotowywać do rundy wiosennej sezonu 2017/2018. 

 

Tarnogórzanie spędzą zimowy obóz przygotowawczy w sportowym ośrodku rekreacji w Myślenicach. Spółka „Sport Myślenice Sp. z o.o.”, która zarządza ośrodkiem do dyspozycji tarnogórzan oddaje praktycznie wszystkie swoje najmocniejsze punkty. Zawodnicy Gwarka będą mieli do swojej dyspozycji nowoczesną halę sportową, boisko ze sztuczną nawierzchnią czy salki treningowe. W planie pobytu piłkarze Gwarka korzystać będą także z basenu, trenować będą w terenie, a także rozegrają dwa mecze kontrolne. Sztab szkoleniowy Gwarka zaplanował dla zawodników profesjonalny system treningów. Piłkarze podczas swojego pobytu w Myślenicach będą trenować dwa razy dziennie. Wszystko po to, aby jak najlepiej przygotować zespół do zbliżających się wiosennych rozgrywek w III lidze.

 

Wybór bazy treningowej nie jest dziełem przypadku. Kompleks sportowy posiada pełne zaplecze szatniowo – sanitarne, gastronomiczne, siłownie, fitness, spa, odnowę biologiczną oraz rozbudowaną bazę hotelową. Ośrodek w Myślenicach gości wiele uznanych piłkarsko firm. To właśnie tutaj mieści się ośrodek treningowy Wisły Kraków. W Myślenicach o swoją piłkarską formę dbają także drużyny Bruk-Bet Termalliki Nieciecza czy GKS-u Katowice. Do Tarnowskich Gór drużyna Gwarka przyjedzie w niedzielę w godzinach popołudniowych.

 

O pobycie naszego zespołu w Myślenicach będziemy informować kibiców na bieżąco. Na miejscu nasi zawodnicy zagrają dwa mecze sparingowe. O godzinie 16:00 rywalem Gwarka będzie zespół Orła Myślenice. Zaplanowany na godzinę 9:30 sparing z IV-ligową Michałowianką Michałowice nie dojdzie do skutku. Trwają poszukiwania sparingpartnera. Zespoły zainteresowane rozegraniem meczu proszone są o kontakt z klubem.

miasto_dofinansowanie

Dodaj komentarz