Bardzo wyrównany mecz mogli dziś obejrzeć widzowie przybyli na stadion w Ożarowicach, gdzie Gwarek zremisował z Pniówkiem Pawłowice 1:1. Autorami bramek byli Kamil Spratek i Dawid Jarka.

Mecz w środku tygodnia nie zawsze zwiastuje masę wrażeń, ale tym razem warto było stawić się przy Sportowej 1, by obejrzeć pasjonujące widowisko. Bardzo dynamiczna gra obu drużyn, niezwykle intensywne spotkanie, w którym żadna z ekip nie chciała pokazać, że na 2 tygodnie przed rozpoczęciem rozgrywek odstaje od rywala.

Na pierwszą bramkę przyszło nam czekać do 32 minuty, kiedy Kamil Spratek pokonał Jakuba Tobora, jednak radość pawłowiczan nie trwała zbyt długo. Chwilę po wznowieniu groźnym strzałem z lewej nogi popisał się Maciej Borycka, który uderzył w poprzeczkę. Po odbiciu piłka wylądowała tuż pod nogami Dawida Jarki, a ten takich prezentów nie zwykł marnować i wykorzystał stuprocentową okazję, doprowadzając do wyrównania.

Wiele groźnych akcji w tym meczu można było zobaczyć jeszcze po obu stronach boiska, jednak albo obramowanie bramki albo przytomna gra w defensywie chroniła zarówno Gwarek, jak i Pniówek przed utratą kolejnych goli. Tym samym wynik do końca spotkania nie uległ zmianie, a na rewanż przyjdzie obu zespołom czekać aż do wznowienia rozgrywek. Z pewnością cieszy fakt z wystąpienia w obu połowach aż 5 młodzieżowców, na co zamierza od początku rundy postawić trener Łukasz Ganowicz. Następny przystanek – KS Decor Bełk!

GWAREK: Tobor (Rosół) – Bąk, Joachim, Przystalski, testowany, Barbus, Borycka, Timochina, Ziemianek, testowany, Dyląg, Waniek, Dworaczek, Jaszczak, Skrzyniarz, Tonia, testowany, Stanek, Jarka