Już jutro podopieczni Trenera Ganowicza rozegrają 5 serię gier rozgrywek III ligi gr. 3 sezonu 2022/23. Gwarek uda się do Wodzisławia, by zmierzyć się z tamtejszą Odrą.

Gwarek bardzo dobrze rozpoczął rundę jesienną. W 4 kolejkach zdobyliśmy 9 punktów, przegrywając tylko z Lechią Zielona Góra. Zwycięstwa odnieśliśmy na trudnym terenie beniaminka z Gorzowa, z jednym z faworytów III ligi Polonią Bytom, oraz z niezwykle zdeterminowaną rezerwą Miedzi Legnica.

Duma Wodzisławia niewątpliwie „nie leżała” Gwarkowi w ubiegłym sezonie. Podopieczni Trenera Wieczorka wygrali mecz domowy, jak i wyjazdowy rezultatem 2-0. Drużyna „ze srebrnego miasta” jedzie zatem do Wodzisławia z chęcią rewanżu za brak zdobyczy punktowych w poprzednim sezonie.

Odra średnio rozpoczęła sezon. Zajmują 10 miejsce, mając jedno zwycięstwo w 4 meczach, oraz 2 remisy. Na bilans 5 punktów złożyły się remis z solidnym Pniówkiem Pawłowice (3:3), wygrana w Goczałkowicach (0:2), które wciąż czekają na pierwsze zwycięstwo, porażka na własnym stadionie z Wartą Gorzów Wielkopolski (0:1), dla której było to pierwsze zwycięstwo w sezonie, oraz remis w Bielsku (2:2), który również typowany jest do awansu. 

Zapowiada się niezwykle ciekawe spotkanie w Wodzisławiu! Jeżeli nie macie jeszcze planów na sobotnie popołudnie, to informujemy, że do Wodzisławia to tylko nieco ponad godzinka drogi. Zapraszamy!

Dodaj komentarz