W drugiej części jesiennego terminarzu ligowego Gwarka pojawią się jeszcze dwie korekty. Dziś zostały pomiędzy klubami potwierdzone zmiany meczów ligowych Gwarka z Górnikiem II Zabrze, a także Polonią Nysa. W sprawie oficjalnego zatwierdzenia nowych terminów został powiadomiony już Wydział Gier Opolskiego Związku Piłki Nożnej, który w tym sezonie prowadzi rozgrywki III ligi grupy 3.

 

W najbliższą sobotę miało dojść do spotkania w Zabrzu, gdzie drugi zespół Górnika gościć miał Gwarka Tarnowskie Góry. Zabrzanie, którzy od dwóch tygodni borykali się w drużynie z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2, zwanym potocznie koronawirusem, mieli w ostatnich dniach wrócić do zajęć. Przerwa została wydłużona z powodu pauzy Górnika w minionym tygodniu w rozgrywkach ligowych, jednak już wiemy, że zakażonych wirusem młodych zawodników zabrzańskiego klubu czeka niestety dłuższa przerwa. Stąd kluby dość szybko porozumiały się w sprawie nowego terminu meczu i zostanie on rozegrany w środę 4 listopada o godzinie 13:00 w Zabrzu. Młodym zawodnikom Górnika życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

 

Zmiany w terminarzu ligowym Gwarka to niestety dla naszej drużyny prawdziwa zmora tegorocznej jesieni. Aby usprawnić możliwość rozegrania zaległych spotkań ligowych, drobnej korekcie został poddany również termin meczu ligowego z Polonią Nysa. Kilka dni temu włodarze beniaminka zaproponowali przyśpieszenie rozegrania zaległego meczu pomiędzy naszymi drużynami, co w tym przypadku dla obu stron wydaje się rozwiązaniem najbardziej korzystnym. I chociaż jest to już druga zmiana terminu tego meczu to miejmy nadzieję już nic nie stanie na przeszkodzie, aby go rozegrać. Stąd mecz z Polonią Nysa zostanie rozegrany ostatecznie 21 października o godzinie 14:30 na obiekcie TS Gwarek przy ul. Wojska Polskiego 2.

 

miasto_dofinansowanie

Dodaj komentarz