Towarzystwo Sportowe „Gwarek” Tarnowskie Góry ma przyjemność zaprosić grupy młodzieżowe trenujące w naszym Klubie na wakacyjny obóz sportowy. Jak co roku rozpoczyna on kolejny sezon piłkarski dla naszych drużyn. Wspólne treningi, wycieczki oraz poznanie nowych miejscowości jak zawsze zagwarantuje wszystkim naszym wczasowiczom miłe spędzenie wakacyjnego czasu. W związku z tym już teraz zachęcamy zarówno naszą młodzież, jak i ich rodziców do zapoznania się z tym, co przygotowaliśmy dla nich w tym roku.

 

Tegorocznym miejscem szlifowania swoich piłkarskich umiejętności podczas obozu sportowego będzie Kalwaria Zebrzydowska. Jest to malownicza miejscowość położona w południowej Polsce, konkretnie na Pogórzu Makowskim, wchodząca w skład województwa Małopolskiego. Kalwaria Zebrzydowska położona jest między dwoma masywami górskimi, czyli Beskidem Makowskim oraz Pogórzem Wielickim na wysokości 335-400 m. n.p.m. w kotlinie rzeki Skawinki, u stóp góry Żar i Lanckorońskiej Góry. Jednymi z najważniejszych atrakcji turystycznych jakie posiada Kalwaria Zebrzydowska jest słynny klasztor oraz bazylika Matki Boskiej Anielskiej, znajdujące się na szlaku papieskim, połączone z licznymi szlakami turystycznymi, na których można spotkać wiele historycznych kaplic oraz kościołów, zakochując się jednocześnie w górskich pejzażach. 

 

Regenerację zapewni wszystkim uczestnikom wypoczynku Hotel „Barka”.  Jest to rodzinny i kameralny obiekt, zlokalizowany w ustronnej i zacisznej części miasta, w dzielnicy domków jednorodzinnych. Piesza przechadzka do Sanktuarium Kalwaryjskiego zajmuje ok. 30 minut. Malownicze otoczenie w pobliżu lasu sprzyja odnowie duchu i ciała. Pozostałe informacje na temat lokalizacji hotelu, standardu pokojów i okolicy znajdą Państwo na stronie internetowej Ośrodka (TUTAJ).

 

Jako organizator wypoczynku zapewniamy:

 • Zakwaterowanie w hotelu „Barka” (7 noclegów, 8 dni),
 • Transport,
 • Wyżywienie dostosowane kalorycznie do intensywności treningów,
 • Opiekę trenerów i wychowawców,
 • Ubezpieczenie,
 • Codzienne treningi pod okiem wykwalifikowanego trenera,
 • Sprzęt sportowy używany podczas zajęć,
 • Liczne warsztaty, gry i zabawy integracyjne oraz edukacyjne,
 • Odnowa biologiczna,
 • Wycieczki i atrakcje turystyczne.

Mnóstwo gry zespołowej, pełna integracja z piłką nożną i wiele innych atrakcji dla wszystkich uczestników! Podczas treningów szlifujemy następujące umiejętności:

 • Koncentracja na podstawowych technikach piłkarskich,
 • Trening wszechstronny,
 • Jemy zdrowo i na sportowo, czyli jak być dobrym sportowcem przez zdrowy styl życia i odpowiednie odżywianie,
 • Oglądanie akcji i sytuacji meczowych oraz analiza z trenerem.

 

Informacje na temat turnusów wypoczynkowych:

Turnus I dla roczników 2009, 2010, 2011, 2012:

06.07.2020 – 13.07.2020

Turnus II dla roczników 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008:

13.07.2020 – 20.07.2020

 

* Wszyscy nasi trenerzy i opiekunowie, którzy uczestniczyć będą w obozie sportowym organizowanym przez TS Gwarek Tarnowskie Góry posiadają certyfikaty i zaświadczenie wymagane przez Kuratorium Oświaty.

 

Dodatkowych informacji na temat obozu sportowego można uzyskać u trenerów poszczególnych roczników. Papierowa wersja oferty, która zawiera również informacje dotyczące wpłat, jest dostępna u trenerów oraz w sekretariacie klubu.

Kartę kwalifikacyjną uczestnika wypoczynku można pobrać: TUTAJ.

 

Wypełnioną kartę prosimy dostarczyć do trenerów roczników, lub sekretariatu klubu do dnia 28 lutego.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wszystkich naszych młodych zawodników.

ZAPRASZAMY!!!

 

Dodaj komentarz