Towarzystwo Sportowe „Gwarek” Tarnowskie Góry pragnie przypomnieć, iż trwa obecnie nabór uzupełniający do Akademii Piłkarskiej Gwarka dla dzieci z roczników 2013, 2014 oraz 2015.

 

Towarzystwo Sportowe “Gwarek” Tarnowskie Góry dba o prawidłowy rozwój młodych adeptów szkółek piłkarskich. Nasz Klub tworząc im odpowiednie warunki do uprawiania piłki nożnej, Gwarek Tarnowskie Góry wychowuje i uczy od podstaw małego sportowca, zaznajamiając go z podstawami gry w piłkę nożną. Dzięki temu nasz Klub wychowuje nie tylko dobrego człowieka, a i kibica, czy pasjonata sportu, pozostając już na długi okres czasu związany z Gwarkiem Tarnowskie Góry.

 

Ideą szkolenia grup młodzieżowych działających w naszym Klubie jest wyselekcjonowanie zawodników, którzy w największym stopniu piłkarskim poczynili odpowiedni progres sportowy. Dzięki temu, dbając o ich prawidłowy rozwój w ramach istniejących grup, zawodnicy biorą udział w rozgrywkach ligowych, mogąc rywalizować ze swoimi rówieśnikami z innych klubów piłkarskich. Ważnym celem są także wyniki osiągane przez grupy młodzieżowe naszego Klubu, które świadczą o zespołowości oraz poczynionymi postępami w pracy.

 

Zespoły młodzieżowe Gwarka Tarnowskie Góry występują obecnie w rozgrywkach prowadzonych przez Śląski Związek Piłki Nożnej w Katowicach, a także Podokręg Bytom. Nasze najmłodsze zespoły biorą udział w licznych turniejach piłkarskich, organizowanych przez inne kluby piłkarskie, a także przez nasz Klub. Pion szkolenia młodzieżowego funkcjonuje na podstawie Narodowego Modelu Gry oraz założeń tego programu, który zawiera podstawowe wytyczne konieczne do realizacji naszej misji.

 

ulotka-akademia

 

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci do skorzystania z naszego zaproszenia i wstąpienia do naszej Akademii Piłkarskiej!

Dodaj komentarz