Pomocnik naszej drużyny, Patryk Timochina został wybrany piłkarzem sezonu 2016/2017 Gwarka Tarnowskie Góry. W głosowaniu, które trwało od początku czerwca, Timochina zgromadził 2255 głosów, które stanowiło prawie 44 % wszystkich głosujących. Wyboru dokonali kibice za pośrednictwem strony internetowej Gwarka.

 

Patryk Timochina w Gwarku pojawił się na początku rundy jesiennej sezonu 2013/2014. W podstawowej jedenastce występował na początku jako młodzieżowiec, a następnie po ukończeniu roku młodzieżowca zadomowił się w wyjściowej kadrze Gwarka zarówno u trenera Jarosława Brysia, jak i u obecnego szkoleniowca Gwarka – Krzysztofa Górecko. Patryk Timochina był ważną postacią w naszej drużynie w niedawno zakończonym sezonie 2016/2017. Także podczas meczów barażowych swoją dobrą grą pomógł Gwarkowi awansować do rozgrywek III ligi. W barwach klubu z Tarnowskich Gór, Patryk Timochina rozegrał blisko 100 bramek.

 

Klasyfikacja końcowa:

  1. Patryk Timochina (2255 głosów)
  2. Andrzej Wiśniewski (1153 głosów)
  3. Rafał Kuliński (1029 głosów)

 

Patryk Timochina pamiątkową nagrodę odebrał z rąk Członka Zarządu TS Gwarek, pana Eugeniusza Hermana przed środowym meczem ze Śląskiem Świętochłowice. Patrykowi gratulujemy nagrody i mamy nadzieję, że w dalszym ciągu będzie na boisku prezentował tak dobrą i równą formę, jaką prezentował do tej pory w barwach Gwarka.

Dodaj komentarz