Z olbrzymią przyjemnością możemy ogłosić, iż nowa sala budynku klubowego TS Gwarek została oficjalnie oddana do użytku. Po trwających przeszło rok pracach budowlanych, doczekaliśmy się wszyscy miejsca, którego nie powstydziłyby się kluby z najwyższego szczebla piłkarskiego w naszym kraju.

 

Wyremontowane piętro budynku klubowego Gwarka to przede wszystkim doskonałe miejsce na sportowe doznania związane z występami pierwszej drużyny Gwarka Tarnowskie Góry. Dzięki najnowszym rozwiązaniom technicznym, a także bardzo dobrym rozplanowaniu sali, oglądanie meczów Gwarka na żywo może odbywać się również i wewnątrz sali. Jest to miejsce przeznaczone również na pomeczowe konferencje prasowe, które są kontynuacją zapoczątkowanych wiele lat temu tego typu spotkań. Jest to doskonałe miejsce, będące zarazem połączeniem sportowego i nowoczesnego stylu pomieszczenia, przeznaczonego do goszczenia delegacji klubów piłkarskich z całej polski. Sportowej wizytówce Tarnowskich Gór coraz bliżej do poziomu centralnego, dzięki czemu zbierający coraz pochlebniejsze recenzje z Polski Gwarek za swoje sportowe oraz organizacyjne osiągnięcia każdego roku zbliża się do poziomu, którego jeszcze jakiś czas temu nie miał prawa widzieć.

 

Dziękujemy Gminie Tarnowskie Góry za pomoc przy odremontowaniu piętra budynku klubowego TS Gwarek.

 

Nowa sala w budynku klubowym Gwarka to także bardzo dobre miejsce na zaplanowanie w nim wydarzeń związanych z rozwojem swojej firmy, bądź po prostu życiem osobistym. Przestrzenne wnętrze sali, zaplecze sanitarno-kuchenne, toalety, najnowsze rozwiązania audiowizualne (telewizory HD, rzutnik, mikrofony) to bardzo dobre miejsce na organizacje różnego rodzaju spotkań firmowych czy po prostu imprez związanych z komunią, urodzinami, spotkaniami czy innych życiowych wydarzeń. Specjalnie wyznaczona strefa dla dzieci również zaprasza do skorzystania. Zaopatrzona w piłkarzyki, konsolę wideo, pluszaki oraz gry planszowe to doskonałe miejsce na organizację urodzin, lub po prostu spędzenie miło czasu ze swoim dzieckiem podczas m.in. meczu piłkarskiego Gwarka. Trwa dopracowywanie szczegółowej oferty wynajmu sali. Wraz z jej ukończeniem z pewnością podzielimy się nią z Państwem za pośrednictwem naszej strony internetowej.

 

Jesteśmy otwarci na Państwa możliwości. W przypadku zainteresowania Państwa firmy naszą ofertą udostępnienia sali dla różnego rodzaju wydarzeń, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod istniejącym cały czas kontaktem klubowym: sekretariat@tsgwarek.pl oraz numerem telefonu (32) 770-01-22.

 

Poniżej przedstawiamy Państwu kilka zdjęć dotyczącego oferty wynajęcia piętra budynku klubowego Gwarka:

IMG_5294 (1280x853)

IMG_5295 (1280x853)

IMG_5296 (1280x853)

IMG_5297 (1280x853)

IMG_5298 (1280x853)

 

 IMG_5747 (1280x853)

Dodaj komentarz