Serdecznie zapraszamy wszystkich tarnogórskich kibiców na drugą część piłkarskiego turnieju o „Puchar Burmistrza Miasta Tarnowskie Góry”. Tym razem okoliczność turnieju nabiera bardzo poważnego tematu. Otóż najbliższy turniej odbędzie się w najbliższą niedzielę 11 listopada, a więc w święto 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. W ten ważny dla nas wszystkich dzień w turnieju wezmą udział roczniki 2008/2009.

 

Turniej zostanie rozegrany na Hali Sportowej w Tarnowskich Górach przy ul. Obwodnica 8. Do rywalizacji przystąpi siedem drużyn z rocznika 2008, a więc: Juventus Piekary Śląskie, Gwarek Zabrze oraz dwie drużyny Unii Strzybnica oraz gospodarzy turnieju, Gwarka Tarnowskie Góry. Przypomnijmy, iż trenerem rocznika jest trener Sebastian Foszmańczyk. Dodatkowo do turnieju przystąpi również grupa Gwarka Tarnowskie Góry z rocznika 2009, której opiekunem jest trener Sylwester Kurek. Przywitanie drużyn oraz początek turnieju zaplanowano na godzinę 8:30. Ogłoszenie zwycięzców oraz rozdanie nagród powinno zakończyć się ok. godziny 16:00.

 

Zapraszamy wszystkich kibiców w ten świąteczny dzień do dopingu wszystkich naszych młodych zawodników. Wsparcie z trybun wszystkim młodym i walecznym zawodnikom z pewnością się przyda. Wstęp na turniej jest wolny. Zapraszamy!

puchar_burmistrza_11listopada

miasto_dofinansowanie

Dodaj komentarz