Jesteśmy na półmetku rozgrywek, a końcówka rundy jesiennej w wykonaniu Gwarka była piorunująca. Aby utrzymać formę z ostatnich meczów w Tarnowskich Górach myślą już o wiośnie, z rozmysłem planując okres przygotowawczy. Zamiast więc zapadać w zimowy sen czas zaprezentować plan zimowych przygotowań.

Po ostatnim spotkaniu, w którym tarnogórzanie pokonali Karkonosze, przyszedł czas krótkiego odpoczynku. Po dobrze przepracowanej jesieni grudniowe ładowanie baterii nie potrwa długo, bowiem zawodnicy Łukasza Ganowicza będą realizować indywidualne plany treningowe, by nie zardzewieć i od nowego roku ruszyć „z kopyta”, udanie wchodząc w nowy rok.

 

 

Tarnogórzanie wznowią treningi 11 stycznia, zaś dzień później wykonają badania wydolnościowe. Na czas okresu przygotowawczego zaplanowano rozegranie 8 sparingów. Poniżej przedstawiamy listę sparingpartnerów wraz z datami meczów:

15 stycznia – Śląsk Świętochłowice

22 stycznia – MKS Kluczbork (w Ożarowicach)

29 stycznia – Rozwój Katowice (w Katowicach)

5 lutego – Szombierki Bytom (w Bytomiu),

12 lutego – AKS Mikołów

19 lutego – Ruch Radzionków (w Radzionkowie)

26 lutego – LKS Bełk (w Bełku)

5 marca – LKS Czaniec

 

Godziny i miejsce rozgrywania meczów towarzyskich będą na bieżąco aktualizowane i udostępniane na stronie oraz w social mediach. Tydzień po ostatnim sparingu drużyna ze Srebrnego Miasta wróci do ligowych potyczek i wybierze się do Brzegu, by zmierzyć się z tamtejszą Stalą. 

 

Dodaj komentarz