Zosia Kacperek to 4-latka na co dzień mieszkająca w Tarnowskich Górach. Niedługo po tym jak Zosia skończyła roczek, zauważono u niej problemy z poruszaniem się. Wycieczka po lekarzach zaprowadziła do diagnozy, jaką okazała się niestabilność rzepki i skrócone ścięgno Achillesa. Przez te choroby Zosia nie jest w stanie stawiać stabilnych kroków. Po wielu poszukiwaniach udało się znaleźć w Wiedniu specjalistę, który jest gotów podjąć się leczenia Zosi, jest to jednak zabieg bardzo kosztowny.

W związku z zaistniałą sytuacją Gwarek pragnie pomóc, tym samym informujemy, iż na aukcję trafiła koszulka meczowa naszego Klubu z bieżącego sezonu, wraz z podpisami całej drużyny i sztabu szkoleniowego. Licytacja trykotu odbywa się w komentarzach pod postem na klubowym profilu na Facebooku i potrwa do niedzieli, 16 stycznia 2022 roku, do godz. 19:53.

Jeżeli osoba zainteresowana wzięciem udziału w licytacji nie posiada konta na Facebook’u, prosimy o kontakt z Klubem w celu złożenia oferty:

  • pod numerem telefonu: (32) 770-01-22
  • pod adresem mailowym: sekretariat@tsgwarek

Link do zbiórki funduszy na rehabilitację Zosi Kacperek (siepomaga.pl): TUTAJ.

Gorąco zachęcamy wszystkich kibiców Gwarka do aktywnego udziału w akcji i pomocy mieszkance Tarnowskich Gór. Razem możemy więcej!

Dodaj komentarz