Tydzień temu informowaliśmy naszych Kibiców o planowanych dwóch aukcjach charytatywnych dla dwójki mieszkańców Tarnowskich Gór. Dla osób, które zdecydują się najbardziej wesprzeć potrzebujących, klub przygotował dwie oryginalne koszulki Gwarka Tarnowskie Góry wraz z autografami naszych zawodników. Jedna z nich znalazła już swojego właściciela, teraz czas na przybliżenie drugiej historii z koszulką w tle.

 

Dziś bohaterem naszej informacji jest kolejny mieszkaniec Tarnowskich Gór, Robert Hebda – budowlaniec, który prowadził jednoosobową firmę remontowo-budowlaną. Pewnego dnia, podczas wykonywania swoich prac budowlanych, Robert spadł z wysokości. Liczne obrażenia, które doznał spowodowały brak czucia ciała od pasa w dół. Tarnogórzanin przeszedł już dwie operacje w Szpitalu Chirurgii Urazowej w Piekarach Śląskich. W niedalekiej przyszłości czeka go jeszcze jedna operacja, jednak jego stan jest poważny, a obecne rokowania na przyszłość pozostają niestety niepewne. Na tą chwilę jego kręgosłup został całkowicie usztywniony w odcinku lędźwiowym za pomocą tzw. „rusztowania”. Wierzymy jednak, że w jego przypadku, jak i w wielu podobnych, rehabilitacja pomoże Robertowi odzyskać chociaż częściową sprawność.

 

Link do zbiórki funduszy na rehabilitację Roberta Hebdy (zrzutka.pl): TUTAJ.

 

Również i tym razem, na oficjalnym profilu Gwarka Tarnowskie Góry rozpoczęła się licytacja klubowej koszulki meczowej, w której nasza drużyna rozgrywa swoje mecze w rozgrywkach III ligi w sezonie 2020/2021. Swoje podpisy złożyli na niej wszyscy zawodnicy piłkarskiej „Dumy Tarnowskich Gór” wraz ze sztabem szkoleniowym. Koszulka będzie pewnie nie lada atrakcją dla kolekcjonerów piłkarskich gadżetów, ale również może posłużyć jako ważna pamiątka niejednego pokoju czy biura. Licytacja klubowej koszulki będzie odbywać się w komentarzach pod newsem dotyczącym Roberta i trwać będzie siedem dni do wtorku 2 lutego do godziny 19:53. W tym czasie artykuł zostanie oznaczony jako specjalny i będzie znajdować się jako pierwszy po wejściu na profil Gwarka. Cena wywoławcza koszulki to 100 zł.

Zachęcamy wszystkich kibiców Gwarka Tarnowskie Góry do wzięcia udziału w akcji i pomocy mieszkaćnowi Tarnowskich Gór. Dobro powraca!

 

Licytację można śledzić na bieżąco na naszym profilu na Facebook’u: TUTAJ.

Jeżeli osoba zainteresowana wzięciem udziału w licytacji nie posiada konta na Facebook’u, to w tym przypadku prosimy o kontakt z Klubem w celu złożenia oferty:

  • pod numerem telefonu: (32) 770-01-22
  • pod adresem mailowym: sekretariat@tsgwarek

 

Dodaj komentarz