Wychowanek Gazobudowy Zabrze, były zawodnik Walki Makoszowy Zabrze, Szombierek Bytom czy Sokoła Ostróda, 27-letni Sebastian Pączko po trzech sezonach gry w Gwarku Tarnowskie Góry zdecydował się na transfer do innego klubu. Zawodnik od rundy wiosennej będzie reprezentował barwy Polonii Bytom, w której występował już w sezonie 2015/2016.

 

Urodzony w Zabrzu ofensywny zawodnik do drużyny Gwarka przyszedł przed sezonem 2017/2018, kiedy tarnogórski Klub jako beniaminek przystępował do rozgrywek III ligi. Bardzo dobre wyniki całej drużyny przełożyły się wtedy na historyczny sukces, jakim bez wątpienia było zajęcie trzeciego miejsca przez Gwarek na koniec rozgrywek. W kolejnym sezonie Pączko zdecydował się na rozbrat z piłką, poświęcając się pracy zawodowej. Tęsknota za występami na zielonych murawach spowodowała, że przed sezonem 2019/2020 Sębastian Pączko ponownie z przyjemnością wrócił do naszego Klubu, reprezentując Gwarek w kolejnych meczach.

 

Podsumowując występy Sebastiana Pączko w zielono-żółto-czarnych barwach, zatrzymały się one obecnie na liczbie 72 oficjalnych meczach ligowych oraz pucharowych, a także na 25 zdobytych dla Gwarka bramkach. Dziękujemy naszemu byłemu już zawodnikowi za godne reprezentowanie naszych barw przez te wszystkie lata, życząc tym samym powodzenia w dalszej przygodzie z piłką.

 

paczko_dziekujemy

 

Komentarze

  • Mis 26 / 01 / 2021 Reply

    Tego Pana mi będzie brakowało w drużynie. Powodzenia. Tylko dlaczego do Polonii

  • Sebastian 26 / 01 / 2021 Reply

    Powodzenia!!!

Dodaj komentarz