Dołącz do pracowników sekretariatu i poznaj funkcjonowanie klubu od podszewki!
Jesteś osobą ambitną, zorganizowaną i niebojącą się nowych wyzwań?✅ Szukasz pracy, w której zdobędziesz doświadczenie w Zarządzaniu Sportem i Marketingiem?✅ Lubisz pracować w zespole i szybkie nawiązywanie kontaktów nie stanowi dla Ciebie problemu? ✅
Jeśli odpowiedzią na pytania jest TAK to ta praca jest właśnie dla Ciebie! 🤩🤩
Poznaj szczegóły rekrutacji ⬇️ i wyślij do nas swoje CV.

Dynamicznie rozwijający się Klub Sportowy poszukuje osoby szukającej wyzwań w zakresie marketingu, organizacji meczów piłkarskich oraz eventów sportowych na poziomie sportu półzawodowego.
Klub TS Gwarek Tarnowskie Góry poszukuje osoby na stanowisko Młodszy specjalista ds. Zarządzania Sportem oraz Marketingu.

Obowiązki:

• Prowadzenie polityki marketingowej klubu.
• Organizacja dnia meczowego.
• Budowanie pozytywnego wizerunku klubu – współpraca z mediami oraz kibicami.
• Dbanie o aktywność w social mediach (Facebook, Instagram, Twitter).
• Zarządzanie stroną internetową klubu.
• Aktywna współpraca ze Sponsorami klubu.
• Pozyskiwanie nowych partnerów.
• Rozwijanie strefy VIP.
• Bezpośrednia współpraca z Zarządem.
• Aktywne uczestnictwo w rozwoju Akademii Piłkarskiej TS Gwarek.
• Ścisła współpraca z Dyrektorem ds. Akademii oraz Koordynatorem grup młodzieżowych.
• Współpraca z Gminą Tarnowskie Góry w zakresie opłaty targowej.

Od kandydatów oczekujemy:
• Zainteresowania sportem (w szczególności piłką nożną).
• Praktyczna znajomość zasad tworzenia i wdrażania strategii marketingowej.
• Łatwość w pozyskiwaniu pozytywnego kontaktu z nowymi partnerami.
• Lekkość pióra, komunikatywność.
• Praktycznej znajomości nowoczesnych narzędzi marketingowych, w tym sprawne posługiwanie się w social mediach.
• Umiejętność organizacji pracy, w tym pracy w zespole.
• Dyspozycyjność czasowa, mecze odbywają się w weekendy.
• Kreatywność i zaangażowanie.

Mile widziane:
• Doświadczenie w obszarze marketingu sportowego.
• Doświadczenie pracy w klubie sportowym.
• Znajomość oprogramowania PZPN (m.in. extranet).
• Znajomość programów do zarządzania klubem sportowym (Pro Train Up).
• Umiejętność pracy w programach graficznych.
• Prawo jazdy kat.B
Oferujemy:
• Pracę w klubie z dużymi ambicjami i stabilnymi finansami,
• Możliwość realnego wpływania na funkcjonowanie klubu,
• Rozwój zawodowy i osobisty w zakresie kontaktów biznesowych,
• Umowę o pracę na pełny etat.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.
Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji”.

CV prosimy wysyłać na adres mailowy: tsgwarek.biuro@gmail.com