Mamy dla Państwa długo wyczekiwaną wiadomość, która ucieszy nas wszystkich. Wszystko wskazuje na to, że boiska kompleksu TS Gwarek zbuduje firma Interhall, posiadająca swoją siedzibę w Katowicach.W zakończonym właśnie przetargu tylko jedna firma złożyła swoją ofertę i tą firmą jest właśnie Interhall. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to jeszcze w tym miesiącu powinna zostać podpisana umowa, natomiast roboty budowlane powinny rozpocząć się 15 marca i potrwają do końca listopada.Interhall to firma z wieloletnim doświadczeniem, bowiem swoją działalność rozpoczęła już w 2002 roku. Zwycięzca przetargu na budowę boisk dla Gwarka rozpoczynał 20 lat temu od projektowania i produkcji hal pneumatycznych, by po 5 latach, czyli w 2007 roku dodać do wachlarza swoich działań budowę boisk z nawierzchnią syntetyczną.


Za największe realizacje firmy Interhall należy z pewnością uznać budowę boisk piłkarskich dla Legia Training Center, stworzenie bazy treningowej dla Wisły Płock, zbudowanie boiska treningowego dla Jagielloni Białystok, czy choćby wykonanie kompleksu piłkarskiego dla Akademii Piłkarskiej BVB im. Łukasza Piszczka. Łączna ilość realizacji firmy Interhall przekracza 400 wykonanych projektów, co pozwala wierzyć w jak najwyższą jakość wykonania naszego kompleksu boisk.

Co ciekawe – nie jest to pierwszy projekt, jaki zostanie zrealizowany przez Interhall w Tarnowskich Górach, gdyż w 2012 roku firma wykonała kompleks boisk ze względu na udział w projekcie „Orlik 2012”.Dodaj komentarz